Foto Internorm 12
Galéria(13)

Nové Internorm okno KF 520

Partneri sekcie:

Až o tretinu štíhlejší rám s maximálnym podielom skla: Nová generácia okien z Rakúska určuje smer v dizajne okien v Európe.

Internorm okno KF 520 je novinkou v sortimente okien. Špecialisti v oblasti vývoja okien týmto novým produktom dokázali, že sú jasným lídrom v Európe v oblasti inovácií a dizajnu. Maximálny podiel skla novej generácie okien umožňuje zúženie pohľadovej šírky rámu a krídla o tretinu a tým zabezpečuje najväčší možný dopad svetla. KF 520 spája dizajn, estetiku a komfort do jednej dimenzie.

Foto Internorm 10
Foto Internorm 01
Foto Internorm 02
Foto Internorm 03
Foto Internorm 12
Foto Internorm 04
Foto Internorm 05
Foto Internorm 06

Zvnútra nie je vidieť žiadne viditeľné zasklievacie lišty či kovanie a zvonku sa javí ako okno s pevným zasklením. Inovatívny a puristický dizajn okna je zvýraznený jedinečným uzamykacím systémom: miesto zvyčajných vyčnievajúcich uzamykacích čapov používa Internorm uzamykacie klapky. Týmto Internorm ponúka elegantné plastové alebo plast-hliníkové okno a udáva nové štandardy v brandži.

Nová generácia okien: Internorm okno KF 520

Architektonický trend smerom k väčšej transparentnosti je označovaný aj ako „renesancia architektúry skla“. Internorm spĺňa túto požiadavku vďaka oknu novej generácie z Traunu: „Internorm ponúka v produkte KF 520 perfektné okno vo vyhotovení skleného krídla pre rastúce nároky na dizajn a estetiku a zabezpečuje maximum denného svetla v interiéri. KF 520 je najkrajšie okno v našom sortimente a podľa nášho názoru aj v celej Európe“ , hovorí hrdo o inovačnom produkte spoluvlastník a hovorca spoločnosti Internorm Christian Klinger.

Foto Internorm 03
Foto: Internorm |

V porovnaní s bežnými oknami má KF 520 až o 30 % nižšiu pohľadovú výšku rámu a krídla, a tým zabezpečuje maximálny podiel skla. Tým vytvára príjemnú atmosféru a útulnosť v dome. Internorm ponúka model KF 520 v elegantných odtieňoch šedej, aby zdôraznil eleganciu novej generácie okien. Od pozoruhodného vzhľadu nehrdzavejúcej ocele cez svetlú, jemnú šedú až po antracit.

Prémiové okno KF 520: komfort, dizajn a bezpečnosť

Nová generácia okien od Internorm kombinuje inovatívny dizajn s technickým know-how. Pri modeli KF 520 je okenné krídlo vďaka svojmu sklenenému vzhľadu zvonku nerozoznateľné od pevného zasklenia, ale dá sa ľahko a pohodlne otvoriť. Rám môže byť tiež zaomietnutý až z troch strán, čím sa vizuálny efekt ešte zosilní.

Vynikajúca izolácia skla tiež zaisťuje zvýšenú energetickú účinnosť a znižuje emisie CO2 až o 11% – pozitívne pre životné prostredie a minimalizovanie nákladov na vykurovanie. Revolučná technológia uzamykania I-tec Secure je skrytá v okennom krídle, čo takmer znemožňuje vypáčenie okna.

Namiesto vyčnievajúcich uzamykacích čapov Internorm používa integrované klapky, ktoré uzamykajú krídlo okna s rámom. Technológia I-tec Secure je možná až po bezpečnostnú triedu RC3 a ponúka najjednoduchšie čistenie a údržbu okna.

Foto Internorm 10
Foto: Internorm |

Novinka: Prémium pokovenie skla ECLAZ® v štandarde pre príjemný pocit v miestnosti

Početné štúdie ukázali, že denné svetlo má rozsiahle pozitívne účinky: zvyšuje výkonnosť, zlepšuje obranyschopnosť organizmu, zvyšuje produkciu hormónov zlepšujúcich náladu a dodáva energiu ľuďom aj budovám.

KF 520 zaisťuje vďaka veľkému podielu skla najväčší možný prechod denného svetla do interiéru. Navyše pri KF 520 získate prémiové pokovenie skla ECLAZ® už v štandarde. Podiely modrej vo svetelnom spektre sa prechodom cez sklo zosilnia a zabezpečia až o 10% viac denného svetla.

Okrem toho, pokovenie skla ako aj 3-sklo extrémne prepúšťa svetlo a vytvára v interiéri jasnú atmosféru s dokonalým výhľadom von.

Internorm, spoločnosť vytvárajúca inovácie a dizajn

Internorm je už roky priekopníkom v oblasti okien. Už v minulosti sa výrobca okien v Hornom Rakúsku upriamil na revolučné technológie a nové produktové trendy, čím stanovil kritéria, ktoré boli prijaté v európskej oknárskej brandži.

Či už trojité zasklenie, revolučná séria I-tec, prémiové produkty a inovácie digitálnych služieb – Internorm pravidelne potvrdzuje svoju priekopnícku úlohu vo vývoji okenných systémov orientovaných na budúcnosť.

Foto Internorm 09
Foto: Internorm |

„Internorm predstavuje v okne KF 520 vďaka svojmu veľmi tenkému rámu nové celoeurópske kritéria v dizajne a rozširuje sortiment o nový produkt na trhu s oknami. KF 520 kombinuje dizajn a estetiku podľa najvyšších požiadaviek modernej architektúry. Toto je nová generácia okien od spoločnosti Internorm, “ zhrnul spoluvlastník a hovorca spoločnosti Internorm Christian Klinger.

Viac informácií k oknu KF 520 na www.internorm-okna.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Internorm s. r. o.