Teraz QR kód na Internorm produktoch zodpovie všetky otázky

Zdroj: Internorm

Rakúska spoločnosť Internorm je jedným z popredných výrobcov dverí a okien v Európe. S cieľom poskytnúť zákazníkom viac informácií a podpory je takmer každý produkt teraz vybavený QR kódom.

Správna starostlivosť a údržba je pre dlhú životnosť okien a dverí mimoriadne dôležitá. Kde však získate všetky príslušné informácie o oknách alebo dverách, keď ste napríklad okná kúpili s bytom alebo domom, v ktorom už boli okná namontované? Aká je správna údržba a starostlivosť o Internorm produkty?

Internorm tu ponúka inteligentné riešenie: Všetky nové okná a hliníkové vchodové dvere majú na vnútornej strane rámu QR kód. Jednoduchým naskenovaním tohto QR kódu pomocou smartphonu získate všetky dôležité informácie o vstavanom produkte a tipy pre správnu starostlivosť.

Služba QR kódu spoločnosti Internorm je jedinečná. Po naskenovaní QR kódu na drážke rámu okna alebo na hliníkových vchodových dverách získate užitočné informácie o vašom produkte, praktické tipy na čistenie ako aj kontakt na Vášho Internorm obchodného partnera v prípade údržby a servisu Vašich produktov.

Zdroj: Internorm

AKO FUNGUJE QR-KÓD:

  • QR-kód nájdete na drážke rámu Vášho okna alebo na hliníkových vchodových dverách
  • Naskenujte QR-kód
  • Systém Vám vygeneruje bezpečnostný odkaz
  • Kliknutím na odkaz sa dostanete na svoju osobnú platformu servisu
  • Hotovo – získate okamžitý prístup k Vašim osobným informáciám o Vašom produkte Internorm
Zdroj: Internorm

www.internorm-okna.sk