Nové Internorm okno KF 520

Foto Internorm 12

Až o tretinu štíhlejší rám s maximálnym podielom skla: Nová generácia okien z Rakúska určuje smer v dizajne okien v Európe.

Internorm okno KF 520 je novinkou v sortimente okien. Špecialisti v oblasti vývoja okien týmto novým produktom dokázali, že sú jasným lídrom v Európe v oblasti inovácií a dizajnu. Maximálny podiel skla novej generácie okien umožňuje zúženie pohľadovej šírky rámu a krídla o tretinu a tým zabezpečuje najväčší možný dopad svetla. KF 520 spája dizajn, estetiku a komfort do jednej dimenzie.

Zvnútra nie je vidieť žiadne viditeľné zasklievacie lišty či kovanie a zvonku sa javí ako okno s pevným zasklením. Inovatívny a puristický dizajn okna je zvýraznený jedinečným uzamykacím systémom: miesto zvyčajných vyčnievajúcich uzamykacích čapov používa Internorm uzamykacie klapky. Týmto Internorm ponúka elegantné plastové alebo plast-hliníkové okno a udáva nové štandardy v brandži.

Nová generácia okien: Internorm okno KF 520

Architektonický trend smerom k väčšej transparentnosti je označovaný aj ako „renesancia architektúry skla“. Internorm spĺňa túto požiadavku vďaka oknu novej generácie z Traunu: „Internorm ponúka v produkte KF 520 perfektné okno vo vyhotovení skleného krídla pre rastúce nároky na dizajn a estetiku a zabezpečuje maximum denného svetla v interiéri. KF 520 je najkrajšie okno v našom sortimente a podľa nášho názoru aj v celej Európe“ , hovorí hrdo o inovačnom produkte spoluvlastník a hovorca spoločnosti Internorm Christian Klinger.

Foto Internorm 03
Foto: Internorm |

V porovnaní s bežnými oknami má KF 520 až o 30 % nižšiu pohľadovú výšku rámu a krídla, a tým zabezpečuje maximálny podiel skla. Tým vytvára príjemnú atmosféru a útulnosť v dome. Internorm ponúka model KF 520 v elegantných odtieňoch šedej, aby zdôraznil eleganciu novej generácie okien. Od pozoruhodného vzhľadu nehrdzavejúcej ocele cez svetlú, jemnú šedú až po antracit.

Prémiové okno KF 520: komfort, dizajn a bezpečnosť

Nová generácia okien od Internorm kombinuje inovatívny dizajn s technickým know-how. Pri modeli KF 520 je okenné krídlo vďaka svojmu sklenenému vzhľadu zvonku nerozoznateľné od pevného zasklenia, ale dá sa ľahko a pohodlne otvoriť. Rám môže byť tiež zaomietnutý až z troch strán, čím sa vizuálny efekt ešte zosilní.

Vynikajúca izolácia skla tiež zaisťuje zvýšenú energetickú účinnosť a znižuje emisie CO2 až o 11% – pozitívne pre životné prostredie a minimalizovanie nákladov na vykurovanie. Revolučná technológia uzamykania I-tec Secure je skrytá v okennom krídle, čo takmer znemožňuje vypáčenie okna.

Namiesto vyčnievajúcich uzamykacích čapov Internorm používa integrované klapky, ktoré uzamykajú krídlo okna s rámom. Technológia I-tec Secure je možná až po bezpečnostnú triedu RC3 a ponúka najjednoduchšie čistenie a údržbu okna.

Foto Internorm 10
Foto: Internorm |

Novinka: Prémium pokovenie skla ECLAZ® v štandarde pre príjemný pocit v miestnosti

Početné štúdie ukázali, že denné svetlo má rozsiahle pozitívne účinky: zvyšuje výkonnosť, zlepšuje obranyschopnosť organizmu, zvyšuje produkciu hormónov zlepšujúcich náladu a dodáva energiu ľuďom aj budovám.

KF 520 zaisťuje vďaka veľkému podielu skla najväčší možný prechod denného svetla do interiéru. Navyše pri KF 520 získate prémiové pokovenie skla ECLAZ® už v štandarde. Podiely modrej vo svetelnom spektre sa prechodom cez sklo zosilnia a zabezpečia až o 10% viac denného svetla.

Okrem toho, pokovenie skla ako aj 3-sklo extrémne prepúšťa svetlo a vytvára v interiéri jasnú atmosféru s dokonalým výhľadom von.

Internorm, spoločnosť vytvárajúca inovácie a dizajn

Internorm je už roky priekopníkom v oblasti okien. Už v minulosti sa výrobca okien v Hornom Rakúsku upriamil na revolučné technológie a nové produktové trendy, čím stanovil kritéria, ktoré boli prijaté v európskej oknárskej brandži.

Či už trojité zasklenie, revolučná séria I-tec, prémiové produkty a inovácie digitálnych služieb – Internorm pravidelne potvrdzuje svoju priekopnícku úlohu vo vývoji okenných systémov orientovaných na budúcnosť.

Foto Internorm 09
Foto: Internorm |

„Internorm predstavuje v okne KF 520 vďaka svojmu veľmi tenkému rámu nové celoeurópske kritéria v dizajne a rozširuje sortiment o nový produkt na trhu s oknami. KF 520 kombinuje dizajn a estetiku podľa najvyšších požiadaviek modernej architektúry. Toto je nová generácia okien od spoločnosti Internorm, “ zhrnul spoluvlastník a hovorca spoločnosti Internorm Christian Klinger.

Viac informácií k oknu KF 520 na www.internorm-okna.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Internorm s. r. o.

KategórieOkná a dvere