Galéria(3)

Pocit bezpečnosti s novým Internorm oknom HF510

Partneri sekcie:

Nové dreveno-hliníkové okno HF510 prináša vďaka prirodzenosti dreva a väčším skleneným plochám bezpečnosť do každej miestnosti – pre príjemný pocit z domova.

Prírodný stavebný materiál drevo vytvára vo vašom domove teplo, pohodlie a prirodzenosť. Drevo je nielen stabilné a má dobré izolačné vlastnosti, ale zabezpečuje aj prirodzenú vnútornú klímu.

V Internorm získate dreveno-hliníkové okná od popredného rakúskeho výrobcu – vyrobené s najvyššou úrovňou remeselného spracovania a podľa prísnych kritérií kvality. Konštrukcia z dreva, termopeny a celoobvodového lepeného skla zaisťuje, že teplo zostane vnútri a letné horúčavy vonku. Vďaka optimálnej tepelnej izolácii a vysokému dopadu svetla cez štíhlejšie rámy sa kvalita života a komfort citeľne zvyšujú.

Aby sa do interiéru dostalo ešte viac prirodzeného svetla, Internorm ponúka štandardne pre všetky okná prémiové pokovovanie skla ECLAZ®. Podiely modrej v svetelnom spektre sa prechodom cez sklo zosilnia a citeľne poskytujú viac denného svetla – dokonca aj s trojitým izolačným sklom. Vďaka tomu sú obytné priestory ešte svetlejšie a prívetivejšie a zároveň je zabezpečená vynikajúca izolácia okien a zvýšená energetická účinnosť.

Zdroj: Internorm

S úzkym okenným rámom modelu HF 510 vyzerajú aj malé miestnosti svetlé a príjemné. Či už ako jedno- alebo dvojkrídlové okno, alebo ako balkónové dvere, toto dreveno-hliníkové okno sa perfektne hodí k minimalistickému štýlu bývania a zariadenia. Väčšie sklenené plochy prinášajú do miestností v dôsledku štíhlejších rámov veľa svetla, a tým aj osobitný pocit z bývania.

Vďaka modernému modelu HF 510 zažíva spojenie dreva a hliníka aktuálne veľký návrat a plní sny o modernom bývaní. Komfortná interiérová strana vyrobená z dreva je kombinovaná s vonkajším hliníkovým krytom odolným proti poveternostným vplyvom a s vysokoizolačnou výplňou z termopeny.

V jadre okna sa nachádza I-tec Core – pre maximálnu stabilitu a odolnosť. Aj keď sú okná vyrobené z rovnakého dreva, každé z nich je skutočne jedinečné – s jemne odstupňovanou štruktúrou a ručným spracovaním. Živosť dreva je vidieť a cítiť. V centre pozornosti je vynikajúca kvalita a prirodzená krása.

Zdroj: Internorm

Dreveno-hliníkové okno HF 510 je ideálne kombinovať s plastovo-hliníkovým oknom KF 510. Hliníkový kryt môže byť navrhnutý v rovnakom dizajne, a tým zaistí jednotný vzhľad z vonkajšej strany. Ak chcete napríklad plastovo-hliníkové okno do kúpeľne, Internorm ponúka perfektne kombinovateľný produkt.

Existuje však aj veľa možností individualizácie pomocou farieb. Od farby hliníkového krytu cez drevo rámu až po okenné kľučky – je mnoho spôsobov, ako si splniť svoje predstavy o vysnívanom domove. Výber druhu dreva okenného rámu je do značnej miery vecou osobného vkusu. Okrem smreka a smrekovca Internorm ponúka aj druhy dreva ako dub, jaseň a orech, ktoré sú dostupné v mnohých farbách.

HF 510 – dreveno-hliníkové okno
HF 510 – dreveno-hliníkové okno | Zdroj: Internorm

Tepelná izolácia: do UW = 0,65 W/(m2 . K)
Zvuková izolácia: do 44 dB
Bezpečnosť: RC2, RC2N
Uzamykanie: skryté
Stavebná hĺbka: 85 mm

Internorm okno HF 510 vďaka prírodnému materiálu drevu vyžaruje prirodzené teplo a má čo ponúknuť aj po vizuálnej stránke – elegantný dizajn s veľmi úzkym rámom z neho robí najtenšie dreveno-hliníkové okno v sortimente Internorm.

Špeciálne Internorm I-tec zasklenie a technológia I-tec Core zabezpečujú vynikajúcu tepelnú izoláciu a maximálnu stabilitu. Individuálne farby a povrchy, ako sú napríklad smrek, smrekovec, dub, jaseň alebo orech, prinášajú rozmanité možnosti dizajnu.

„Nároky kladené na komfort bývania, individuálny dizajn a zdravý životný štýl neustále rastú. Nové okno HF 510 presne spĺňa tieto požiadavky a zároveň je najtenším dreveno-hliníkovým oknom v sortimente,“ zhrnul výhody Christian Klinger.

Viac info na www.internorm-okna.sk

Zdroj: PR článok Internorm s. r. o.