Prefarbená štruktúra linolea Gerflor je zárukou dlhotrvajúceho vzhľadu, silnou stránkou je aj mimoriadna odolnosť proti opotrebovaniu – krytina je prispôsobená vysokej pochôdznej mechanickej záťaži.

Linoleum Gerflor prijali za svoje najväčší zo svetových architektov

Dôvody sa nemenia a platia aj dnes: linoleum Gerflor je maximálne funkčné, prirodzené a je k dispozícii v skvelej ponuke dekorov a farieb, takže sa tento výrobok prispôsobí aj tým najnáročnejším projektom.

Vďaka tomu ho môžu architekti uplatniť aj v tých najnáročnejších projektoch. Navyše je to materiál, ktorý má za sebou viac ako 160 rokov histórie. Skupina Gerflor začala linoleum DLW, materiál, ktorý v roku 1863 vytvoril Sir Frederick Walton, používať v roku 2018. Táto revolučná podlaha, vyrábaná v nemeckej továrni v Delmenhorste od roku 1882, si získala srdcia tých najväčších architektov.

Certifikáty nezávislých laboratórií na antivirálne a antibakteriálne účinky garantujú architektom a ich zákazníkom hygienické riešenie. Linoleum Gerflor sa vďaka veľmi nízkym emisiám (TVOC < 10 mikrogramov/m3 po 28 dňoch) radí medzi absolútnu špičku, pokiaľ ide o kvalitu vzduchu v interiéri.
Certifikáty nezávislých laboratórií na antivirálne a antibakteriálne účinky garantujú architektom a ich zákazníkom hygienické riešenie. Linoleum Gerflor sa vďaka veľmi nízkym emisiám (TVOC < 10 mikrogramov/m3 po 28 dňoch) radí medzi absolútnu špičku, pokiaľ ide o kvalitu vzduchu v interiéri. | Zdroj: Gerflor

Toto linoleum využíval vo svojich projektoch Gabriel von Seidl v roku 1913, Miese van der Rohe a Walter Gropius v roku 1928, Le Corbusier v roku 1958, Jean Nouvel v roku 1992, Jacques Herzog a Pierre de Meuron v roku 2008: linoleum DLW by Gerflor prechádza naprieč érami a štýlom. Linoleum Gerflor je súčasne v sortimente podlahových krytín Gerflor tou najekologickejšou podlahou.

Viac informácií nájdete na www.gerflor.sk.

Zdroj: Gerflor