Revolučné čistenie fasád

Cover foto
Zdroj: TreeGuard

Znečistená fasáda predstavuje v súčasnosti problém pre nejednu domácnosť. Nielen že pôsobí neesteticky, ale nesie so sebou zdravotné riziká, ktorých si ani nemusíme byť vedomí. Našťastie existujú firmy, ktoré sa zaoberajú práve čistením fasád. Zvyčajnou metódou je vysokotlakové čistenie pomocou chemických prípravkov. Na Slovensku však existuje aj spoločnosť, ktorá vôbec ako prvá používa patentovaný ekologický roztok, ktorý nanáša revolučnou kontaktnou metódou.

Na prírodu iba ekologicky

Väčšina spoločností používa na odstránenie plesní, machov, prachu a peľu, ktoré a na fasáde usádzajú, chemické látky. Tie síce efektívne odstránia nečistoty, ale svojím zložením ničia okolie budovy aj ovzdušie. Preto sa spoločnosť Bomba fasáda rozhodla vytvoriť roztok, ktorý bude rovnako efektívny, no nezaťaží prírodu.

Vznikla tak 100 % ekologická zmes, ktorá obsahuje všetky látky potrebné na čistenie aj konzerváciu fasády. Vďaka tomu nie je potrebné po očistení nanášať penetračný náter, ktorý v konečnom dôsledku znižuje schopnosť prevzdušnenia stien.

pr foto 2
Zdroj: TreeGuard

Patentovaná technológia

Bomba Fasáda „vychytala“ aj ďalší nedostatok na trhu, a to používanie vysokotlakových čističov. Tie spotrebujú pri čistení obrovské množstvo vody aj energie, pričom firmy, ktoré takúto metódu používajú, túto položku nezapočítavajú do cenovej ponuky. Stáva sa tak z nej skrytý náklad, ktorý značne navýši cenu za čistenie.

Okrem finančnej nevýhody so sebou takzvané „wapky“ prinášajú aj technické riziko. Vysoký tlak môže na fasáde spôsobiť praskliny, cez ktoré voda zatečie hlbšie do steny a stane a živnou pôdou pre plesne, machy či lišajníky. Ktoré má čistenie fasády v prvom rade odstrániť.

Bomba Fasáda preto stavila na šetrnejší spôsob čistenia, a to pomocou valčekov a štetcov. Táto nimi patentovaná technológia zabezpečuje, že nedochádza k poškodeniu fasády, a že zamestnanci majú čistenú plochu na úrovni očí.

pr foto
Zdroj: TreeGuard

Bezplatná ukážka

Keďže je táto patentovaná kontaktná technológia na trhu stále novinkou, spoločnosť Bomba Fasáda je pripravená vyjsť v ústrety aj tým najväčším skeptikom. Hoci sídli v Bratislave, dokáže predviesť bezplatnú ukážku kdekoľvek na Slovensku, a to do 48 hodín.

Stačí ju kontaktovať prostredníctvom jej webovej stránky, kde sa spoločnosť vo svojej sekcii Otázky a odpovede venuje akýmkoľvek ďalším nejasnostiam, ktoré môžu klienti mať.

pr foto 5
Zdroj: TreeGuard

www.BombaFasada.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti TreeGuard s.r.o.