/ Biznis /

ZVIDITEĽNÍME Vaše Podnikanie

image 73063 25 v1

Všetko pod jednou strechou + Váš osobný account, na ktorého sa viete spoľahnúťMáte TOP projekt a chcete ho viditeľne odprezentovať? My vám pomôžeme s vizuálnou, marketingovou komunikáciou. Vytlačíme vaše veľkoplošné grafiky, materiály na steny, podlahy, budovy, lešenia a iné atypické riešenia. Okrem toho vaše vytlačené reklamné plachty zviditeľníme aj na vlastných bigboardoch.

www.ImageWell.eu = veľkoplošná tlač + prenájom vlastnej LED/bigboardovej siete + produkcia (inštalácia/polep reklamy)

Prenájom reklamných médií: bigboardy / štítové steny

Zviditeľníme vaše podnikanie - foto - 1

Zviditeľníme vaše podnikanie - foto - 1x

Pripravujete novú kampaň alebo chcete nasadiť na trh nový produkt? Či sa chcete len pochváliť? Ak ste si odpovedali aspoň raz áno, tak IMAGEWELL je ten správny obchodný partner pre Vás. Vlastníme celoslovenskú sieť OOH médií na prenájom, vrátane veľkoplošných LEDiek na najfrekventovanejších križovatkách. Vďaka našim (double)bigboardom, wideboardom oslovíte široké spektrum klientov. Staviame na skúsenostiach a inováciách, ktoré nás posúvajú vpred. Atypické riešenia reklamy sú pre nás samozrejmosťou. Okrem bigboardov zviditeľníme klientov aj na štítových stenách, fasádach. Tieto plochy oslovujú širokú masu peších okoloidúcich a nákupu chtivých, pretože sú často neďaleko veľkých obchodných domov.

Polepy nielen vertikálnych, atypických plôch

Zviditeľníme vaše podnikanie - foto - 2

Dizajnový plot, ktorý v obchode bežne nekúpite? Ak potrebujete zmeniť vzhľad Vášho plotu bez náročných stavebných úprav, tak u nás ste na správnej adrese. Vaše fotografie, grafiky vytlačíme a následne nalepíme na Váš plot. Jednoduché, exteriérové riešenie nie len pre ploty, ale i iné steny, budovy, tabule.

Polepy a reklama vo výklade

Zviditeľníme vaše podnikanie - foto - 3

Vaše výklady obchodov, officeov budú viditeľnejšie, keď ich obrandujete vašim logom, vizuálom a posolstvom. Možností je veľa, napríklad: cez efektové, dizajnové, alebo one way vision fólie.

Dekorácie do interiéru: Tapety, obrazy, lampy

Zviditeľníme vaše podnikanie - foto - 4

Zviditeľníme vaše podnikanie - foto - 4x

Tapety nevymreli a stále dokážu dodať Vašej stene moderný vzhľad. Ich aplikácia je vhodná na hladkú stenu do interiéru. Tapeta predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako zmeniť vzhľad steny. Trendmi sú nie len dizajnové tapety, ale i obrazy, lampy s vlastnou forografiou/grafikou. Luxusný nádych Vašej stene dodá fasádna samolepka. Je vhodná do interiéru aj exteriéru, dokonca aj na nerovné povrchy s pórovitou štruktúrou. Jej výhodou je dlhá životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Po antigraffity úprave odolá nájazdu malých nezbedníkov a za pomoci bežných čistiacich prípravkov vyčistíte stopy po fixkách a pod. Za pomoci takto upravenej fasádnej samolepky tiež vieme zhotoviť magnetické tabule alebo popisovateľné steny.

Ľahkolepiteľná samolepka

Zviditeľníme vaše podnikanie - foto - 5

Dvere kancelárie si poliepali kolegyne z administratívy samy, a to s výsledkom profesionála. A prečo sa volá ľahkolepiteľná? Pretože vďaka špeciálne rozmiestnenému lepidlu na zadnej strane zvládne aplikáciu naozaj každý.

Priama tlač aj na dosky

Zviditeľníme vaše podnikanie - foto - 6

Potlačíme rôzne materiály: plasty, textílie aj dosky. Pr.: OSB dosky, ktoré poznáte ako stavebný materiál pre nábytok je lacnou alternatívou, ktorá môže mať aj dekoratívnu funkciu (napr. ako obraz, navigácia a pod.). Ak chcete zvečniť Vaše spomienky, zážitky z dovolenky, alebo chcete obdarovať Vášho blízkeho, tak tlač na plátno je ideálna voľba. Obraz je tlačený na kvalitnom bavlnenom plátne osadený v drevenom ráme pripravený na zavesenie. Obraz na plátne je ideálne riešenie i pre fotografov a reprodukcie obrazov.

ImageWell.eu (Betliarska 8A, Bratislava) = Profesionálny partner pre vaše zviditeľnenie. Vaše otázky, dopyty: obchod@imagewell.eu
ZDROJ: PR článok spoločnosti IMAGEWELL, s.r.o.