/ Biznis /

STIEBEL ELTRON je znova „Superbrand“

image 71671 25 v1

Všetky dobré veci sú trikrát. Čo majú spoločné Nutella, Playmobil, Nemecký futbalový zväz a spoločnosť STIEBEL ELTRON? Sú ocenené cenou „Superbrands Germany 2014/2015“.

„Je to skvelý úspech presne na výročie 90. narodenín našej spoločnosti“, zdôraznil Karlheinz Reitze, konateľ spoločnosti STIEBEL ELTRON. „Sme veľmi hrdí na to, že patríme k najlepším a najsilnejším značkám Nemecka – a nie po prvýkrát.“

Rodinná firma STIEBEL ELTRON získala toto vyhľadávané ocenenie už po tretíkrát. Celkovo sa toto ocenenie v Nemecku udelilo zatiaľ šesťkrát. „Vynikajúca bilancia, ktorá opätovne potvrdzuje našu pozíciu na trhu a povesť firmy. Hodnotené boli totiž okrem iného kvalita, stabilita a oddanosť zákazníkovi“, povedal Reitze. Celosvetovo najväčšia brand-marketingová organizácia „Superbrands“ už vyše 20 rokov oceňuje TOP značky v rámci viac ako 85 krajín sveta. V predbežnom výbere z vyše 9.000 značiek bolo nezávislými odborníkmi z oblasti hospodárstva vybratých okolo 1.100 TOP značiek. Z nich potom hviezdne obsadená odborne kvalifikovaná porota zložená z osobností z oblasti hospodárstva, politiky, médií a univerzít vybrala na základe celosvetovo platných hodnotiacich kritérií tých najlepších 100 značiek.

Len tie spoločnosti, ktoré v piatich bodoch – dominancia na trhu, spojenie so zákazníkom, povesť firmy, dlhoročná tradícia a celkové vnímanie značky – dosiahli vynikajúce umiestnenie, mali šancu získať vyhľadávané ocenenie „Superbrand“. Z tohto ocenenia sa spoločnosť STIEBEL ELTRON tešila už v rokoch 2005 a 2007.

ZDROJ: PR článok TATRAMAT – ohrievače vody, s.r.o.

KategórieBiznis