Colliers International s novým lídrom industriálneho tímu

image 79016 25 v1

Na pozíciu vedúceho oddelenia priemyselných a logistických priestorov medzinárodnej konzultačnej spoločnosti Colliers International nastúpil Tomáš Horváth. Ako Director bude tiež súčasťou vedenia spoločnosti.

Tomáš Horváth má trinásťročné manažérske skúsenosti z logistického sektoru. Na novej pozícii v Colliers International sa zameria na koordináciu činností v divízii prenájmov priemyselných a logistických priestorov, strategické poradenstvo pre klientov, ako aj na riadenie špecifických projektov. „Zázemie medzinárodnej konzultačnej spoločnosti považujem za významnú pridanú hodnotu pre našich klientov. Mojím cieľom bude, aby ponúkaný komplexný servis v oblasti komerčných nehnuteľností, využili vo svoj prospech,“ hovorí Tomáš Horváth.

Tomáš Horváth v minulosti koordinoval projekty v oblasti zabezpečenia rozmanitých logistických činností: doprava, skladovanie a dodávateľský reťazec, pre medzinárodných lídrov na trhu (DHL, GEFCO, CHEP). Predtým pôsobil v spoločnostiach obchodujúcich s rýchloobrátkovým spotrebným tovarom (SABMiller, DANONE).

Ermanno Boeris, riaditeľ spoločnosti Colliers International, vidí posilnenie tímu pre prenájom priemyselných a logistických priestorov za nevyhnutné najmä vzhľadom na zvýšenie investičnej aktivity v tomto segmente: „Slovenský trh s industriálnymi nehnuteľnosťami má v najbližšom období potenciál rastu. Naším zámerom je ponúknuť investorom, developerom i nájomcom široké spektrum kvalitných služieb, ktoré znásobia ich úspech.“

Zdroj: Colliers International Group Inc.

KategórieRealitný trh