Pri Mýte
Galéria(4)

Začína výstavba poslednej etapy projektu Pri Mýte

Kolaudácia bytového domu je naplánovaná v prvej polovici roku 2024.

Rezidenčný projekt Pri Mýte v bratislavskom Novom Meste vstupuje do svojej finálnej fázy. Spoločnosť Penta Real Estate začala v uplynulých dňoch s výstavbou posledného bytového domu. Ako informuje spoločnosť, treťou etapou sa celý projekt ukončí. Kolaudácia bytového domu je naplánovaná v prvej polovici roku 2024.

V rámci tretej etapy vznikne osempodlažný bytový dom, ktorý okrem 98 bytových jednotiek ponúkne na prízemí aj aktívny parter s retailom, na druhom nadzemnom podlaží budú umiestnené kancelárske priestory. Projekt ponúkne na trh 1,5 až 4-izbové byty a apartmány.

Pri Mýte
Pri Mýte | Zdroj: Penta Real Estate

Pre potreby parkovania bude slúžiť 179 parkovacích miest v podzemnej parkovacej garáži. Predaj bytov plánuje Penta Real Estate spustiť v priebehu nadchádzajúcich mesiacov. Projekt Pri Mýte sa nachádza medzi ulicami Račianska, Kominárska a Škultétyho v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto.

Rozdelený je na tri etapy, pričom prvé dve sú už dokončené. V rámci troch etáp prinesie projekt do lokality viac ako 398 bytov, 948 parkovacích miest, viac ako 1 500 metrov štvorcových pre obchodné prevádzky a 934 metrov štvorcových kancelárskych priestorov.

Pri Mýte
Pri Mýte
Pri Mýte
Pri Mýte
Pri Mýte

Architekt: Architektura Krušec, Sadovsky & Architects
Rozsah: 398 bytov
Lokalita: Bratislava
Stav: Etapa 1 – Dokončené, Etapa 2 – Dokončené, Etapa 3 – Vo výstavbe
SITA, red