Kúpeľňa

Nová jednotka odsávania zápachu Geberit DuoFresh

Jednotka odsávania zápachu Geberit DuoFresh spája know-how skryté v stene s premysleným dizajnom pred stenou. Pre väčší komfort používateľov ponúka možnosť nočného LED podsvietenia.

Nepríjemný zápach na toalete je už minulosťou. To, čo patrí už dávno k štandardnej výbave všetkých kuchýň, môžete teraz mať aj v kúpeľni. Nová jednotka odsávania Geberit DuoFresh odsáva nepríjemný zápach priamo z WC misy. Vzduch sa prečisťuje v účinnom voštinovom filtri a vracia sa späť do miestnosti.

Po odsunutí tlačidla sa jednoducho vymení filter alebo doplní tyčinka DuoFresh
Po odsunutí tlačidla sa jednoducho vymení filter alebo doplní tyčinka DuoFresh |

Premyslený posuvný mechanizmus umožňuje odsunutie tlačidla na jednu stranu, čím sa inštalatérovi alebo koncovému používateľovi otvorí pohodlný prístup k technickým častiam. V závislosti od typu je súčasťou jednotky je aj nočné LED podsvietenie a súprava na vhadzovanie čistiacich tyčiniek, ktoré sfarbujú splachovaciu vodu do modra a uvoľňujú príjemnú vôňu. Tyčinky sa dopĺňajú veľmi jednoducho otvorom za splachovacím tlačidlom. Taktiež filter sa vymieňa jednoducho po odsunutí tlačidla.

LED podsvietenie vás privedie k toalete v noci.
LED podsvietenie vás privedie k toalete v noci. |

Jednotku Geberit DuoFresh možno nainštalovať do väčšiny nádržiek Geberit Sigma. Ideálna je montáž jednotky počas výstavby alebo rekonštrukcie kúpeľne. Avšak vďaka jednoduchej montáži možno novú jednotku odsávania nainštalovať aj dodatočne do už namontovanej a používanej nádržky Sigma. Podmienkou je pripojenie k elektrickej sieti. K jednotke sa nekupujú špeciálne tlačidlá. Možno ju kombinovať s bežnými tlačidlami Sigma podľa vlastného výberu.

Znečistený vzduch sa odsáva cez splachovaciu rúrku priamo z misy prečistí sa vo voštinovom filtri a opäť sa vráti prieduchmi za tlačidlom do miestnosti.
Znečistený vzduch sa odsáva cez splachovaciu rúrku priamo z misy, prečistí sa vo voštinovom filtri a opäť sa vráti prieduchmi za tlačidlom do miestnosti. |

www.geberit.sk/duofresh

ZDROJ: PR článok spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o.