Partneri sekcie:
  • PRESBETON

Toaleta Geberit AquaClean Sela otvára novú dimenziu čistoty

image 75620 25 v1

Nadčasový dizajn toalety Geberit AquaClean Sela, jej švajčiarska spoľahlivosť a diskrétna funkčnosť sa hodí do každej kúpeľne. Moderné závesné riešenie je určené pre nové stavby, stojaci model prevažne pre rekonštrukcie. Jednoduchá montáž, intuitívne ovládanie a ľahká údržba zabezpečia, že používateľ bude s toaletou dlhodobo spokojný.

Geberit AquaClean Sela sa vyznačuje nenápadnou eleganciou, pod ňou sa však skrýva presný a šetrný sprchovací mechanizmus. Sprchovacia tryska je diskrétne ukrytá v keramickej mise. Prívod vody a elektrickej energie je pripravený na jednoduchú a bezpečnú montáž. Geberit AquaClean Sela sa vyrába v závesnej aj stojacej verzii. Stojaci model nájde využitie najmä pri renovácii starších priestorov, keď je odpadový odtok v podlahe.

Nadčasový dizajn a ľahké ovládanie
Milánsky architekt a priemyslový dizajnér Matteo Thun vytvoril Geberit AquaClean Sela tak, aby sa vynímala v každej kúpeľni, ale zároveň vyhovovala najprísnejším súčasným nárokom na hygienu a ekologickú ohľaduplnosť.
 
Popis: Jemný a vzdušný prúd čistej vody vás dôkladne očistí.

Toaleta má intuitívny ovládací bočný panel a jednoduchý diaľkový ovládač s piatimi tlačidlami, ktoré sú zvýraznené LED podsvietením. Stačí jedno stlačenie a bezdotykovo vás očistí jemný a vzdušný prúd vody, ohriaty na príjemnú teplotu tela. Pri oscilačnej sprche zas rovnomerné pohyby vodného prúdu dopredu a dozadu zabezpečia šetrnú, ale i dôkladnú očistu.

 
Popis: Intuitívny ovládací panel a prehľadný diaľkový ovládač.
 
Popis: Nadčasový dizajn má na konte už niekoľko ocenení.

Toaleta rozozná, keď sa k nej niekto priblíži
Anatomicky tvarované sedadlo Geberit AquaClean Sela má tak, ako všetky modely Geberit AquaClean, funkciu pomalého sklápania SoftClose. Sedadlo aj poklop klesajú pomaly a ticho. Hluk nehrozí ani pri otváraní, pri pohybe nahor poklop pomaly pribrzdí a zastaví sa v uhle 90 stupňov.

Toaleta pomocou senzoru spozná, keď sa k nej niekto priblíži, a začne pomaly zohrievať vodu na sprchovanie. Preto ju máte okamžite a bez čakania k dispozícii. Obohatenie vodného prúdu prevzdušnením šetrí vodu a presná švajčiarska mechanika zas potrebuje minimálne množstvo elektrickej energie.


Automatické čistenie a jednoduchá údržba
Sprchovacie rameno sa pred a po sprchovaní automaticky opláchne čistou vodou. Zostáva tak stále hygienicky čisté a je vždy pripravené na použitie.
Sedadlo aj poklop sa dá bez akéhokoľvek náradia jednoducho a rýchlo demontovať a očistiť vďaka funkcii QuickRelease. Geberit AquaClean Sela v sebe spája klasickú toaletu a bidet. V elegantnom tele misy je výsuvná sprcha, ovládaná jediným dotykom. Geberit AquaClean Sela je oceňovaný dizajnérsky kúsok, ohľaduplný k životnému prostrediu, šetrí totiž vodu aj elektrickú energiu.

Anatomicky tvarované sedadlo poskytuje pohodlné sedenie a keramická misa má navyše na povrchu špeciálnu vrstvu, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt. To je dôvod, prečo sa ľahko udržiava a zostáva dlho čistá a voňavá.

Viac informácií nájdete na www.geberit-aquaclean.sk/sela
Zdroj: Geberit

Komentáre