Švajčiarsky SITAG sa stal členom skupiny Nowy Styl Group

image 76753 25 v1

Aj rok 2015 bude pre spoločnosť Nowy Styl Group rokom úspešným. K 31. júlu sa spoločnosť posunula v rebríčku FEMB o jedno miesto nahor a momentálne je 3. najväčším výrobcom kancelárskeho nábytku v Európe. Na začiatku jesene skupina rozšírila svoje portfólio o švajčiarsku značku Sitag. Za posledné 4 roky je to akvizícia tretej značky, čím Nowy Styl Group potvrdzuje svoju silnú pozíciu na trhu a stabilné finančné postavenie.

Vďaka tejto akvizícii sa spoločnosti Nowy Styl Group podarilo preraziť na stabilnom a dynamicky sa rozvíjajúcom švajčiarskom trhu a taktiež doplniť portfólio spoločnosti o nové produkty. Sitag je spoločnosť s 50 ročnou históriou. Jej portfólio zahŕňa ergonomické stoličky a kancelárske kreslá, kancelársky nábytok, sedačky a produkty vyrábané na mieru podľa požiadaviek klienta. Produkty sú vyrábané ako odpoveď na potreby klienta a v súlade s najnovšími trendmi na trhu. Medzinárodné ocenenia ako Red Dot Design Award povzbudzujú spoločnosť k permanentnému zlepšovaniu dizajnu svojich produktov.

V prípade záujmu o informácie o produktoch spoločnosti a poradenstvo v oblasti zariaďovania kancelárskych priestorov Vás radi privítame v showroome spoločnosti Nowy Styl Group.

Showroom Nowy Styl Group

Továrenská 10, Bratislava
tel.: 00421 948 006 270, e-mail: bratislava@bnos.sk
www.nowystylgroup.com/news/single/3114/sitag_ag_company_is_joining_nowy_styl_group

KategórieInteriérový dizajn