Ovládacie tlačidlá Geberit v metalických farbách

Ovládacie tlačidlá v metalických farbách

Súčasný nárast individualizácie v mnohých sférach spoločnosti so sebou prináša meniace sa požiadavky zákazníkov, ktorí dnes očakávajú čo možno najrozmanitejšie varianty interiérového dizajnu. Často venujú pozornosť zdanlivým maličkostiam, ktoré však musia dokonale ladiť s celkovým vzhľadom kúpeľne.

Ovládacie tlačidlá Geberit Sigma 21 a Sigma 50 v nových metalických farbách červené zlato, mosadz a čierny chróm patria k týmto malým, ale dôležitým detailom, ktoré dokonale ladia s kúpeľňovými armatúrami a doplnkami. Nové povrchy z čiernej bridlice, amerického orecha alebo industriálneho betónu harmonicky doplnia takmer akýkoľvek dizajnový štýl.

ČERVENÉ ZLATO – osobitý medený odtieň červeného zlata vytvára v kúpeľni teplú atmosféru s nádychom luxusu. V spojení s ušľachtilými povrchovými materiálmi v svetlých alebo tmavých tónoch dodáva interiéru výrazný akcent.

Ovládacie tlačidlá Geberit vo farbe červené zlato

ČIERNY CHRÓM – decentná elegancia ide ruka v ruke so súčasnými dizajnovými trendami v kúpeľniach, ktoré sa spoliehajú na tmavé farby alebo kontrasty medzi tmavými a svetlými odtieňmi.

Ovládacie tlačidlá Geberit vo farbe čierny chróm

MOSADZ – klasický zlatistý tón mosadze dnes zažíva skutočnú renesanciu a v kúpeľni zanechá okúzľujúci dojem.

Ovládacie tlačidlá Geberit v mosadznej farbe

www.geberit.sk/tlacidla