Nová ľahkosť v kuchyni

Batéria v matnej čiernej Vás skutočne upúta.
Zdroj: Kludi GmbH & Co. KG

Kuchynská batéria Kludi Bingo Star XS je reinterpretáciou klasického tvaru luku a zapôsobí svojím energickým a zároveň delikátnym designom.

Kuchyne už nie sú miestom, kde se len varí a umýva riad. Sú miestom stretávania sa s rodinou, sú obývačkou i herňou, ponúkajú priestor pre rozhovory, domáce úlohy a spoločenské večery s priateľmi. Design a funkčnosť kuchynského vybavenia ide ruka v ruke – až do najmenšieho detailu. Kludi Bingo Star XS, s výrazným, elegantným designom, sa hodí do každej modernej kuchyne.

Jednopáková batéria prekvapí jemnými prechodmi a štíhlymi proporciami. I napriek svojmu pôvabne zakrivenému vysokému telu, drží stabilne na dreze vďaka silnému podstavcu. Plochá, zámerne krátka bočná páka dodáva štýl a ponúka viac miesta pri dreze. Okrem toho sa kratšia rukoväť ľahko drží a umožňuje plnú kontrolu nad množstvom a teplotou vody.

Matná čierna batéria s výsuvným výtokom upúta pozornosť v každej kuchyni
Matná čierna batéria s výsuvným výtokom upúta pozornosť v každej kuchyni

Kludi Bingo Star XS je k dispozícii v dvoch verziách – s výsuvným výtokom a bez neho. V obidvoch variantách je nainštalovaný laminárny perlátor, pre mäkký, prírodný prúd, ktorý znižuje hlučnosť a zamedzuje rozstrekovaniu vody. Chrómová jednopáková batéria bez výsuvného výtoku je otočná o 360 stupňov a je skvelá pre kuchynské ostrovčeky.

S praktickým výsuvným výtokom poskytujú batérie pohodlný polomer otáčania o 230 stupňov a majú veľmi kvalitnú, oderu odolnú opletenú hadicu, v ktorej voda tečie ticho. Vyťahovací výtok možno zaaretovať. Táto vyťahovacia verzia Bingo Star XS je k dispozícii v troch štýlových farebných prevedeniach: chróm, matná čierna a matná biela. Vysoko kvalitné práškové lakovanie zo syntetickej živice v čiernej a bielej farbe je odolné voči nečistotám, škrabancom a chemikáliám. Vďaka rôznym farebným variantám možno batériu použiť ako moderný kontrast alebo diskrétne integrovať do celkového vzhľadu kuchyne. Kludi Bingo Star XS presvedčí technickými vylepšeniami, vynikajúcou kvalitou „Vyrobené v Nemecku“ a osviežujúcim designom.

www.kludi.com/sk

Komentáre