Farby pre interiér

Pod značkou Klasik Color ponúka spoločnosť Het disperznú farbu v 12 pastelových odtieňoch. Pomerovým miešaním s bielou farbou Klasik možno získať ďalšie odtiene. Moderné interiéry sa nevyhýbajú farbám. V prípade, že interiér navrhuje architekt, vyplatí sa investovať do automatického tónovania. Odpoveďou firmy na potreby architekta pri návrhu je sieť značkových tónovacích miest Multicolor2001. Počítač vie […]

Pod značkou Klasik Color ponúka spoločnosť Het disperznú farbu v 12 pastelových odtieňoch. Pomerovým miešaním s bielou farbou Klasik možno získať ďalšie odtiene.

Moderné interiéry sa nevyhýbajú farbám. V prípade, že interiér navrhuje architekt, vyplatí sa investovať do automatického tónovania. Odpoveďou firmy na potreby architekta pri návrhu je sieť značkových tónovacích miest Multicolor2001. Počítač vie farbu nielen namiešať, ale v Color štúdiu sa na digitálnej fotografii pohrá taktiež so stenami miestnosti a upraví ich do rôznych tónov. Tónovať možno i strojovo – napr. Het Brillant, náter vysoko odolný proti umývaniu či oteru, alebo Hetline. Zaujímavé efekty možno docieliť aj aplikáciou priamej farby Hetcolor. 22 základných odtieňov má vysokú sýtosť, takže sú vhodné predovšetkým na menšie plochy. Riedia sa v rôznych pomeroch celou škálou disperzných interiérových bielych farieb (Het Hetmal Plus, Klasik, Brillant, Hetline). Naopak, všetky biele farby možno jemne prefarbovať tónovacím prípravkom Kolorka na báze pigmentu, ktorý existuje v 14 základných odtieňoch. Viac informácií na www.het.sk.

HET SLOVAKIA, s. r. o.