Dve ocenenia pre developerskú spoločnosť HB Reavis Group

Slovenská developerská spoločnosť HB Reavis Group získala od britského finančného časopisu Euromoney dve ocenenia za rok 2006 – Najlepší developer na Slovensku a Najlepší správca nehnuteľností na Slovensku. Už druhé […]

Slovenská developerská spoločnosť HB Reavis Group získala od britského finančného časopisu Euromoney dve ocenenia za rok 2006 – Najlepší developer na Slovensku a Najlepší správca nehnuteľností na Slovensku.

Už druhé víťazstvo v súťaži o cenu časopisu Euromoney Real Estate Award 2006 je pre slovenského developera o to cennejšie, že počet nominovaných účastníkov prieskumu narástol oproti 1. ročníku súťaže 2005 z 1 499 na viac ako 5 000 a pribudla cena Najlepší správca nehnuteľností. Oznámil to dnes novinárom predseda predstavenstva a. s. HB Reavis Group Ivan Valent.

Vyzdvihnutie pozície správcu nehnuteľností v brandži súvisí s tým, že správca nehnuteľnosti je zodpovedný za množstvo technických, ekonomických, prevádzkových a právnych činností, pričom prioritou správcu je spokojnosť klientov.

V rámci svetového trhu nehnuteľností boli tieto ocenenia udelené prvý raz HB Reavis Group, keď si odniesol tituly Najlepší developer strednej a východnej Európy a Najlepší developer na Slovensku. Profesionalitu potvrdil HB Reavis spravovaním nákupno-zábavného centra Aupark v Bratislave (v decembri 2005 sa Rodamco Europe stalo 50-% vlastníkom nehnuteľnosti), najväčšieho administratívneho centra Apollo Business Center (partnerstvo s Hannover Leasing, v januári 2006 bola nehnuteľnosť v plnom rozsahu uvedená na nemecký trh uzatvorených fondov) a Logistického centra Bratislava Rača.

Zdroj: TASR