image 91704 25 v3
Galéria(6)

Cesta za výnimočným dizajnom vedie do Lightparku

Priestory v obchodnom dome Lightpark sú určené pre všetkých, ktorí obľubujú nevšedný nábytok a originálne bytové doplnky. Či už ide o zákazníkov hľadajúcich najnovšie trendy svetového interiérového dizajnu, predajcov ponúkajúcich nábytok vo svojich „showroomoch“ alebo architektov, ktorí sa na tomto výnimočnom mieste inšpirujú atraktívnou ponukou. Cesta za kvalitným dizajnom vedie na Račiansku 90, do časti romanticky nazývanej Gaštanový hájik. Výstavba obchodného domu Lightpark sa začala v apríli 2007 a brány verejnosti otvoril v septembri 2008.

IK 8903
IK 8947
2
3
4

Moderná neprehliadnuteľná stavba láka čistými líniami a obrovskou presklenou fasádou pripomínajúcou výklad. Architektúra budovy zaujme na prvý pohľad drevom a hliníkom použitým na obvodovom plášti a ako celok pripomína elegantný a moderný interiérový doplnok, ktorý tým evokuje účel stavby. Na priečelí sú umiestnené výrazné hodiny, ktoré pútajú pozornosť okoloidúcich.

Od svojho otvorenia ponúka nadšencom dizajnu a kvality atraktívny výber obchodov. Nečudo, že je Lightpark azda najobľúbenejšou voľbou pri hľadaní nevšedného nábytku a doplnkov a pestrá ponuka predávajúcich robia z tohto miesta jednu z najvyhľadávanejších destinácií pri ceste za výnimočným nábytkom a doplnkami. Trojpodlažný obchodno-výstavný priestor ponúka širokú paletu kvalitného nábytku, kuchýň, kúpeľní, svietidiel, podlahových krytín či doplnkov tak, aby bolo možné pri zariaďovaní bytu či domu nájsť všetko potrebné pod jednou strechou.

V suteréne je dostatok parkovacích miest. Na ploche 5000 štvorcových metrov sa návštevníkom ponúkajú dizajnérske kúsky z dielní renomovaných značiek – exkluzívny nábytok na mieru, komplexný servis v oblasti zariaďovania bytových interiérov vrátane kúpeľňových a kuchynských štúdií, široká ponuka bytových svietidiel, ale aj komplexné riešenia v oblasti osvetlenia. Jednotlivé obchody sú navrhnuté ako veľkopriestorové predajne, ktoré sú prispôsobené požiadavkám nájomcov.

V Lightparku nie je výnimočné, že pri vyberaní spomedzi množstva dizajnérskych kúskov návštevníci vyhladnú. Vtedy pomôže zahnať hlad pravá talianska kuchyňa v príjemnej štýlovej talianskej reštaurácii s terasou na prízemí obchodného domu – Ristorante Italiano da Cono.

Dobrou správou je pre záujemcov o svoj vlastný showroom či kanceláriu v Lightparku, že je výnimočne k dispozícii voľný priestor na prenájom. Kvalitný dizajn hodiaci sa do tohto moderného konceptu alebo služby ponúkajúce výnimočné riešenia exkluzívneho bytového dizajnu nájdu v obchodnom dome Lightpark svoje miesto.

Architekti pôsobiaci v obchodnom dome aktívne spolupracujú s prevádzkami svetových značiek, akými sú napríklad Kare, BoConcept či calligaris, ktoré majú svoje predajne a showroomy priamo v priestoroch Lightparku. Výsledkom práce architektov a výnimočného nábytku sú spokojní klienti, ktorí sa do obchodného domu radi vracajú.

www.lightpark.sk
Račianska 90, Bratislava