vznika prestizny klub osobnosti kristaloveho kridla
Galéria(2)

Vzniká prestížny klub osobností krištáľového krídla

15. jubilejný ročník oceňovania osobností Slovenska prináša významnú novinku – vznik prestížneho Klubu osobností Krištáľového krídla. 

vznika prestizny klub osobnosti kristaloveho kridla 5385 big image
„Za uplynulých 14 rokov postupne vznikala spoločnosť ocenených Krištáľovým krídlom a treba povedať, že táto spoločnosť zoskupuje skutočne tie najlepšie a najvýznamnejšie osobnosti Slovenska. Preto sme sa rozhodli dať tomuto zoskupeniu aj akúsi inštitucionálnu podobu,“ hovorí na margo zámeru založiť Klub osobností autorka a producentka Krištáľového krídla Mária Vaškovičová.

Myšlienka Klubu osobností má svoje opodstatnenie aj preto, lebo ocenenie Krištáľové krídlo si rokmi vybudovala svoju prestíž a táto značka má svoje pevné miesto v našej spoločnosti. „Základ je pevne vybudovaný a je tu perspektíva túto prestížnu spoločnosť ďalej rozširovať a podporovať tak ľudí, ktorí v našej spoločnosti skutočne niečo znamenajú, ak keď veľakrát nie sú mediálne známi.“

Slávnostný „krst“ Klubu osobností Krištáľového krídla sa uskutoční počas galavečera 15. 1. 2012, reálne vznikne krátko po tom významnom večeri.

„Klub osobností bude mať voleného prezidenta a dvoch viceprezidentov. Pripravíme samozrejme aj štatút a diskutovať sa bude aj o tom, aké spoločné aktivity bude Klub organizovať,“ upresňuje zámer Mária Vaškovičová. „Predpokladáme aj pravidelné stretávanie členov prestížneho klubu.“
 
Spoločný symbolický znak  členov Klubu osobností sa bude prirodzene viazať s krištáľom. Páni budú môcť nosiť ihlicu do kravaty s hlavičkou z krištáľu a dámy zase brošňu z krištáľu.

–>–>