Značka Axor získala za rok 2013 hodnotenie „Best of the Best“

znacka axor ziskala za rok 2013 hodnotenie best of the best

Vybrané výrobky z radu Axor Starck Organic boli v kategórii produktového dizajnu ocenené uznávaným medzinárodným ocenením „red dot“ 2013. Do súťaže bolo prihlásených 4 662 výrobkov, ale len 58 z nich získalo najvyššie ocenenie – hodnotenie "Best of the Best". Okrem dizajnu posudzovalo v Essene 37 členov poroty tiež inovatívnosť, funkčnosť, ergonómiu a ekologickú kompatibilitu.

Axor, dizajnová značka spoločnosti Hansgrohe SE, a francúzsky dizajnér Philippe Starck získali špeciálne ocenenie „Best of the Best“ za umývadlovú batériu, skupinu nástenných termostatov a za vaňovú batériu určenú na podomietkovú inštaláciu.

Kúpeľňové batérie z kolekcie Axor Starck Organic uchvátili porotu predovšetkým jedinečným dizajnom a ergonomicky prepracovanou koncepciou obsluhy.

„Kúpeľňové batérie Axor Starck Organic ponúkajú jedinečnú presnosť a dizajnovú kvalitu. Sú to pozoruhodné sochy pripomínajúce plynulé a organické tvary prírody. Pozoruhodná je aj ich ergonómia a príjemná manipulácia. Jednotlivé prvky spolu tvoria úspešnú symbiózu,“ ukončuje hodnotenie porota.

Viac na www.hansgrohe.sk

–>–>