Novinky KLUDI na veľtrhu ISH 2019

Stánok KLUDI na veľtrhu ISH

Viac ako 150 výrobkov a skvelá atmosféra – to bola značka KLUDI na veľtrhu ISH 2019 vo Frankfurte nad Mohanom. Pozornosť sa na tohtoročnom veľtrhu sústredila na nový produkt – kúpeľňové batérie KLUDI ZENTA SL patriace do segmentu Smart Luxury.

Kúpeľňové batérie sa vyznačujú sofistikovaným dizajnom a dokonalým spracovaním. Výrazné geometrické tvary zjemňujú zaoblené hrany, takže produkt splynie v organickom aj minimalistickom prostredí. Dlhodobý lesk zaručuje používanie technológie GlanzVoll.

Nepochybným „číslom jeden“ na veľtrhu bola inovatívna sprchová súprava KLUDI COCKPIT Discovery, ktorá vďaka maximálne ergonomickému dizajnu, premyslenej konštrukcii a vynikajúcemu spracovaniu vyvolala veľký záujem návštevníkov.

Dizajnéri KLUDI získali v tomto prípade inšpiráciu tam, kde je nevyhnutná intuitívna obsluha. Podľa kokpitov lietadiel a pretekárskych vozidiel vznikol sprchový systém, ktorý poskytuje najvyššiu funkčnosť a možno ho ľahko ovládať. Súprava je vyrobená z najkvalitnejších materiálov – gombíky, funkčný prvok a nástenný držiak sú z kovu a polica z recyklovateľného hliníka.

inovatívna sprchová súprava KLUDI COCKPIT Discovery

www.kludi.sk