Ekonomické stavby a PRODOM sú partnermi

Spoločnosť Ekonomické stavby Slovensko, vedúci výrobca murovaných rodinných domov, naviazala spoluprácu so spoločnosťou PRODOM, ktorá je významným slovenským dodávateľom projektových riešení.

Spolupráca týchto dvoch významných spoločností sa najviac odráža v programe Rýchle riešenie, ktorý Ekonomické stavby Slovensko ponúka svojim klientom. Teraz môžu záujemcovia o stavbu domu vyberať nielen z ponuky domov Ekonomických stavieb Slovensko, ale majú k dispozícii aj ďalších 274 projektových riešení rodinných domov spoločnosti PRODOM. Kompletná ponuka domov je k dispozícii v katalógu či na internetových stránkach oboch spoločností. Vybraný projekt získa klient v rámci programu Rýchle riešenie zdarma, vrátane umiestenia na pozemok, napojenia na inžinierske siete a vybavenia stavebného povolenia.

„Od počiatku je naším cieľom ponúkať klientom kvalitné služby, ktoré neustále vylepšujeme. Spolupráca so spoločnosťou PRODOM je teda ďalším krokom, ktorý klientom značne rozšíri možnosti pri výbere ich nového rodinného domu,“ hovorí Aleš Urbánek, riaditeľ spoločnosti Ekonomické stavby Slovensko.

Program RÝCHLE RIEŠENIE je určený tým záujemcom, ktorí si prajú mať svoj dom čo najrýchlejšie. V rámci programu sa využívajú existujúce projekty, a preto sa celková doba prípravy stavby skracuje na 3 mesiace. Celá realizácia domu potom vo výsledku trvá len deväť mesiacov, po ktorých sa klienti už môžu nasťahovať do svojho domu. Program je tiež možné kombinovať s ďalšími programami, ktoré Ekonomické stavby Slovensko ponúkajú –  napr. MLADÁ RODINA či CESTA.

Zdroj: Ekonomické stavby Slovensko