Betónová dlažba: Novinky sezóny 2015

image 75780 25 v2

V jubilejnej sezóne sme opäť rozšírili našu ponku o viacero noviniek. Nechýbajú  nej prvky na luxusné terasy, originálny plot, palisády na členenie terénu, ani nové betónové dlažby s trendovou farebnosťou. Novinky nie sú tým jediným, čím vás prekvapíme. Už teraz sa môžete tešiť i na mimoriadne narodeninové zľavy a akcie. Nenechajte si ujsť to najlepšie z AUSTRIA BETON WERK.

EDEN GROB je krásna, elegantná dlažba v dizajne dreva. Dodá vášmu exteriéru jemnosť a pocit tepla. Je vhodná na dotvorenie okolia moderných domov i romantických záhrad. V porovnaní s drevenou podlahou má jednu veľkú výhodu – vyžaduje minimálnu starostlivosť.

ING. ALENA PIVOLUSKOVÁ – záhradná architektka

dlažba EDEN GROB

Ako už názov napovedá, dlažba VARIO umožňuje variabilné vzorovanie s použitím troch rozmerových formátov. Vzhľadom na rozmanitú skladbu je ideálna na väčšie členitejšie plochy, ale aj na líniové kompozície chodníkov.

IVAN FLAJŠAKER – realizátor

dlažba VARIO

Výhodou platní GRANDE je ich bohatá farebná škála. Najviac optimisticky na mňa pôsobí jura – jeden z nových trendových odtieňov, ktorý pripomína obľúbený kameň pieskovec. V kombinácii s plotovými tvárnicami Alpského plotu EXCLUSIVE vytvára kompaktný a súrodý celok s harmonickým výrazom.
ING. ARCH. BORISLAV BENEDEK – autorizovaný architekt SKA

platne GRANDE

Viac informácií nájdete na www.abw.sk

KategórieUdalosti