Baumit má 25 rokov

25 rokov Baumit

Píše sa rok 1994 a skupinka nadšencov podporovaná odborníkmi z rakúskej centrály Baumitu vo Wopfingu v snahe uľahčiť murárom prácu prináša na slovenský trh prvé omietačky, kompresory a sťahovacie laty. Hotové omietky vyrobené podľa špeciálnych receptúr nielen uľahčili ľuďom prácu, ale aj zdvihli výkon omietacích partií.

Dnes je Baumit na trhu 25 rokov a dlhodobo patrí medzi lídrov nielen v oblasti omietok, ale aj tepelnoizolačných systémov. 14. novembra 2019 prišlo štvrťstoročnicu spoločnosti Baumit osláviť do Refinery Gallery takmer 700 hostí. Programom sprevádzala Marianna Ďurianová, ktorá vyspovedala Rastislava Plášeka, obchodného riaditeľa spoločnosti, Tomáša Seppa, marketingového riaditeľa spoločnosti, Ľubomíra Fusseka, generálneho riaditeľa spoločnosti, i Roberta Schmida, CEO Baumit Beteiligungen GmbH. Koncertne i do tanca zahral Big Band Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviča spolu so sólistkami Andreou Zimányiovou, Ivanou Regešovou a Zuzanou Gamboa. Vrcholom večera bolo vystúpenie Dary Rolins s tanečníčkami.

www.baumit.sk

Fotografia: 

Ľuboš Fussek, riaditeľ spoločnosti Baumit Slovensko, Marianna Ďurianová, moderátorka večera, a Robert Schmid, majiteľ spoločnosti Baumit. Autor foto: Marek Kikinder 

KategórieUdalosti