6. ročník SOAS – Den Braven Cup 2015

image 73812 25 v1

Dňa 14. 5. 2015 usporiadala Slovenská obchodná aliancia stavebnín (SOAS) v spolupráci so spoločnosťou Den Braven SK s.r.o. tenisový turnaj v losovaných štvorhrách „SOAS- Den Braven Cup 2015“, ktorý sa konal v areáli Hotela Tenis vo Zvolene.

Športovo-spoločenského podujatia sa zúčastnilo 65 pozvaných hostí, majitelia stavebných firiem, obchodníci so stavebninami, manažéri výrobcov stavebných hmôt, stavovské organizácie ako aj zástupcovia finančných inštitúcií a odborných médií. Samotného turnaja v losovaných štvorhrách sa zúčastnilo 10 dvojíc pričom víťazmi a aktuálnymi držiteľmi veľkého putovného pohára sa stali pán Igor Lupták zo spoločnosti Hiropro a pán Rastislav Plášek zo spoločnosti Baumit. Obom pánom srdečne blahoželáme k víťazstvu a všetkým účastníkom k predvedenej hre a výborným tenisovým výkonom.

Počasie s občasnou prehánkou nikomu náladu nepokazilo a ponúklo okrem možnosti outdoorového tenisu aj posedenie na terase s  grilovanými špecialitami. Pre nehráčov tenisu bol pripravený bowling. Po športovej časti nasledovala časť spoločenská, kde boli vyhlásení víťazi a odovzdané ceny. Zábava ďalej pokračovala v sprievode ľudovej hudby.

Všetkým zúčastneným patrí veľká vďaka nielen za športové výkony, ale aj za účasť v rozbiehajúcej sa stavebnej sezóne. Keďže sa toto športovo-spoločenské stretnutie stretlo s pozitívnym ohlasom, organizátori sa už dnes pripravujú na jeho 7. pokračovanie.

KategórieUdalosti