sutaz najlepsie obnoveny bytovy dom 2011 pozna vitazov
Galéria(5)

Súťaž „Najlepšie obnovený bytový dom 2011“ pozná víťazov

Najlepšie obnovené bytové domy na Slovensku už po štvrtý raz súťažili o tri stupne víťazov. Cieľom súťaže bolo poukázať na tých, ktorým záleží na kvalite svojho bývania a zároveň inšpirovať tých, ktorí sa chcú do komplexnej obnovy bytových domov pustiť v dohľadnom čase. Jednoznačnou motiváciou je úspora energií a vyšší komfort a kvalita bývania.

1 miesto big image
3 miesto big image
2 miesto big image
sutaz najlepsie obnoveny bytovy dom 2011 pozna vitazov 5756 big image
Do súťaže sa mohli prihlásiť spoločenstvá vlastníkov bytov a nebytových priestorov, stavebné bytové družstvá a správcovia bytových domov, ktorí sú klientmi PSS, a. s., a v roku 2011 dokončili realizáciu aspoň jednej zo súčastí celkovej obnovy bytového domu. Ceny sa odovzdávali v rámci medzinárodného veľtrhu CONECO v Bratislave.

Z víťazstva sa tešia:

1. miesto
Spoločenstvo vlastníkov bytov LIPOZA za obnovu bytového domu na Liptovskej, Prievozskej a Zvolenskej ulici v Bratislave2. miesto

Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov za obnovu bytového domu na Miletičovej ulici v Bratislave

3. miesto
Vlastníci bytov a bytového domu v zastúpení Bytového družstva za obnovu bytového domu na ulici Na hlinách v Trnave

Víťazi určite neľutujú, pretože okrem všeobecného uznania si odniesli aj finančné ocenenie. Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., venovala za prvé miesto 1700 €, za druhé 700 € a tretí ocenený si odniesol 350 €.

–>–>