Oslavy štvrťstoročia vo veľkom štýle

Dvadsaťpäť rokov pôsobenia na trhu, to už nie je len veľmi dlhá história, ale aj veľmi pádny dôvod na oslavu. Svoje o tom vie aj spoločnosť Viega, ktorá sa rozhodla osláviť dvadsiate piate výročie pôsobnosti na slovenskom trhu vo veľkom štýle. A nebola sama. Pripojil sa k nej totiž jej dlhoročný obchodný partner, spoločnosť Empiria. Výročné oslavy si Viega pre svojich zákazníkov zo Slovenska pripravila hneď dve - prvú v Ostrave, druhú potom v kúpeľnom meste Piešťany. Tá sa konala spoločne práve s obchodným partnerom Empiria.

Poskytovať inštalatérom a investorom na Slovensku tie najkvalitnejšie produkty – presne tak by sa dalo stručne pomenovať hlavné spojenie medzi dvoma dlhoročnými obchodnými partnermi, spoločnosťou Viega a spoločnosťou Pavol Maráček – Empiria. Bolo preto jasné, že dlhoročná spolupráca si zaslúži spoločnú oslavu, ktorá dôstojne podčiarkne postavenie oboch firiem na slovenskom trhu.

Oslavy štvrťstoročia vo veľkom štýle.
Oslavy štvrťstoročia vo veľkom štýle.

Rodinná firma Empiria vznikla rovnako ako Viega na začiatku 90. rokov. Obe spoločnosti si veľmi zakladajú na osobnom prístupe ku každému zákazníkovi a na poskytovaní prvotriednych produktov v oblasti kúrenárskej a inštalatérskej techniky. Práve takéto produkty druhá menovaná spoločnosť vyrába, zatiaľ čo tá prvá predáva. Jedná sa preto o dokonalú symbiózu výrobca-predajca, ktorá tvorí na slovenskom trhu neodmysliteľný a veľmi silný tandem už 25 rokov.

Oslavy štvrťstoročia pôsobenia a úspešnej vzájomnej spolupráce sa preto niesli vo veľkom štýle a boli určené predovšetkým všetkým verným zákazníkom, bez ktorých by sa Viega ani Empiria dnes netešili tak významnému postaveniu na slovenskom trhu. „Pre spoločnú oslavu sme zvolili dôstojné prostredie západoslovenského kúpeľného mesta Piešťany, kde spoločnosť Empiria sídli. V meste a priľahlom okolí má mnoho zákazníkov, ktorí sa tak mohli zúčastniť oslavy bez zdĺhavého cestovania,“ vysvetľuje konateľ spoločnosti Viega, Stanislav Šeliga, prečo voľba padla práve na Piešťany.

Konatelia oboch spoločností spoločne prehovorili k hosťom a zhodnotili výnimočnú obchodnú spoluprácu.
Konatelia oboch spoločností spoločne prehovorili k hosťom a zhodnotili výnimočnú obchodnú spoluprácu.

Pre všetkých účastníkov bol pripravený bohatý sprievodný program, počas ktorého sa nikto z pozvaných hostí nemohol ani na chvíľu nudiť. Dopoludnie sa nieslo v znamení napínavého športového zápolenia, kedy každý z účastníkov mohol zmerať svoje sily napríklad v tenise, pingpongu, v jazde na bicykloch, streľbe alebo pri populárnej francúzskej hre zvanej pétanque.

V popoludňajších hodinách prišla na rad tá vôbec najdôležitejšia časť programu – samotná oslava sprevádzaná koncertom, ktorý rozprúdil krv v žilách a priniesol poriadnu dávku dobrej nálady. Športový areál HS bol nabitý doslova na prasknutie a všetci účastníci netrpezlivo očakávali príchod dvoch hlavných mužov celého večera, ktorí reprezentovali oboch hlavných oslávencov – Pavla Maráčka, konateľa Empírie a Stanislava Šeligu, konateľa spoločnosti Viega. Tí na pódiu spoločne porozprávali a zaspomínali na svoju dvadsaťpäťročnú históriu ako aj na začiatky vzájomnej spolupráce, ktorá má len do súčasnosti na svojom konte tisícky spokojných zákazníkov a realizovaných projektov.

Návštevníci sa mohli počas dňa prejsť po okolí na bicykloch.
Návštevníci sa mohli počas dňa prejsť po okolí na bicykloch.

Pre svojich zákazníkov, ktorí sa z rôznych dôvodov nemohli pridať k oslave v Piešťanoch, usporiadala spoločnosť Viega slávnosť v Ostrave, kam to zo Slovenska nie je vôbec ďaleko. Veľmi atraktívne bolo už samotné miesto konania – slávnosť prebiehala v útulných zákutiach stredovekého Slezskoostravského hradu.

Aj napriek hroziacej silnej búrke hostia slávili až do neskorých večerných hodín a len veľmi neradi po skončení programu hradné kulisy opúšťali.

KategórieAktuálne