olympiada v londyne sa blizi
Galéria(3)

Olympiáda v Londýne sa blíži

Zapojte sa do olympijskej súťaže inštalatérov – pridajte sa k Danfoss Elite
Ste pripravení ísť za zlatom a vyhrať prvú cenu – dovolenkový poukaz v hodnote 500 eur? Túto jedinečnú možnosť majú všetci profesionálni elektroinštalatéri už len do konca apríla. O atraktívne ceny sa hrá každý mesiac.

olympiada v londyne sa blizi 5750 big image
lifestyle 01a big image
Vstupom do programu Danfoss Elite sa stanete súčasťou komunity, ktorá môže čerpať širokú škálu výhod v oblasti prémiových výrobkov DEVI  a odborného poradenstva.

Profesionálni inštalatéri sa zároveň môžu jednoducho zapojiť do súťaže „Cesta za zlatom“. Stačí sa zaregistrovať na www.devi.sk. Za každý nákup výrobkov Danfoss a DEVI získate určitý počet bodov, ktorý bude zaznamenaný. Čím viac bodov získate, tým je väčšia šanca, že vyhráte niektorú zo skvelých cien. Všetky body nazbierané počas celého súťažného obdobia postúpia do záverečného žrebovania o poukaz na dovolenku.

Za každých 200 bodov získate úplne novú súpravu pracovného oblečenia s firemným logom. Každý mesiac súťažíte o tieto atraktívne ceny: hudobný prehrávač iPod Shuffle 2 GB,  biokrb Stelton – symbol olympijského ohňa, darčekový balíček obsahujúci hodinky na meranie tepu, hrudníkový pás, krokomer s FM rádiom a slúchadlami, ako aj batoh s termoskou v neoprénovom púzdre.

Súťaž končí 30. apríla 2012.

Preto neváhajte, hneď sa zaregistrujte a vyhrajte!
Viac informácií nájdete na www.devi.sk

–>–>