20191023 133748

Nové stroje vyfarbujú našu budúcnosť!

V nedávnej minulosti sme Vám hrdo oznámili, že sme nainštalovali laminovací stroj, ale stále existuje veľký rozdiel medzi inštaláciou a výrobou. Krok za krokom, systémom pokus-omyl naši ľudia zvládi lamináciu alebo mohli by sme povedať, že sme sa dostali až pod gumu. Jedným z najväčšich problémov pri použivaní farebných profilov je absorbcia tepla, ktorá spôsobovala ich rozširovanie.

Profily VEKA SPECTRAL su navrhnuté tak aby absorbcia tepla povrchom bola minimalizovaná. Testovaním v laboratornych ako aj v reálnych podmienkach sa dosiahlo, že povrchy VEKA SPECTRAL sa vyznačujú extrémnou odolnosťou voči vonkajšim vplyvom a splňajú všetky technické požiadavky na farebné profily.

Rafinované povrchý sú odolné voči poveternostným vplyvom a mechanickým zaťaženiam. Mimoriadne tvrdené povrchy farieb sú odolné voči poškriabaniu a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Táto ochrana tiež zabraňuje poškodeniu pri výrobe a počas dopravy. Aj preto si po desiaťočia budú udržiavať svoj vzľad. Ale voľba je na vás.

www.bruvo.sk

laminovací stroj