hviezdny vecer spolocnosti geberit
Galéria(6)

Hviezdny večer spoločnosti Geberit

Na pozvanie spoločnosti Geberit Slovensko, s. r. o., sa začiatkom novembra v Štúdiu L + S v Bratislave stretlo vyše dvesto významných obchodných partnerov spoločnosti, aby spolu strávili zopár príjemných chvíľ.

hviezdny vecer spolocnosti geberit 5411 big image
5 big image
4 big image
3 big image
1x big image
Slávnostný večer otvoril riaditeľ spoločnosti Ing. Vladimír Sedlačko. Vo svojom príhovore krátko zhodnotil rok 2011, ktorý je aj pre Geberit ťažký, ale vďaka dôvere obchodných partnerov a úsiliu celého tímu sa spoločnosti darí dosahovať plánované ciele. 

Ing. V. Sedlačko vyjadril presvedčenie, že kľúčom k úspechu sú férové obchodné vzťahy a pocit istoty, ktorý spoločnosť svojim partnerom poskytuje. Po príhovore nasledovala skutočná divadelná lahôdka v podobe konverzačnej komédie Rybárik kráľovský, v ktorej Emília Vášáryová, Milan Kňažko a Milan Lasica naplno ukázali svoje herecké majstrovstvo a vytvorili v sále pohodovú atmosféru.

V podobnom hviezdnom duchu sa niesol aj zvyšok večera. Postarali sa o to najmä Peter Cmorík a takisto kuchári, ktorí priamo na mieste pripravovali skvelé gastronomické pochúťky. Pozvaní hostia sa zúčastnili aj na ochutnávke výberových slovenských vín a koňakov.

–>–>