firemny den bal slovakia s.r.o.
Galéria(6)

Firemný deň BAL SLOVAKIA, s.r.o.

Dňa 3.10.2013 usporiadala naša spoločnosť pre svojich veľkoobchodných partnerov z celého Slovenska už 6. ročník Firemného dňa v štýle country. Tento rok sme sa vybrali spoznať dedinku Malatíny, ktorá sa nachádza v Liptovskom regióne medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami. Našich zákazníkov sme privítali v hoteli Sojka, kde každý z hostí pri vstupe obdržal kovbojský klobúk s darčekom a pravý westernový prípitok.

bal dsc4984 650 big image
bal dsc5028 650 big image
bal dsc4970 650 big image
bal dsc4993 650 big image
firemny den bal slovakia s r o 7350 big image
V oficiálnej časti firemného dňa sa predstavilo celkom 21 dodávateľov, ktorí mali možnosť odprezentovať aktuálne novinky. Spestrením boli praktické ukážky noviniek BARVY A LAKY TELURIA s.r.o.. Počas prezentácie si naši hostia pochutnávali na lahodných belgických syroch.

Po prezentácii na hostí čakala chutná country večera a smäd si mohli „zahasiť“ výberom značkových vín, belgických pív a iných regionálnych nápojov. Večerný pestrý program odštartoval country zábavou spojenou so súťažami pre zákazníkov. Vyvrcholením večera bolo losovanie už tradičnej tomboly. O polnoci sa akcia prehupla do svojej druhej polovice a tí, ktorí vydržali si mohli pochutnať na pečenom prasiatku a liptovskej kapustnici.

Ďakujeme všetkých našim hosťom – zákazníkom a dodávateľom za účasť na tohtoročnej akcii a už teraz sa tešíme na 7.ročník.

–>