Ďalší úspech spoločnosti TriGranit na prestížnom realitnom veľtrhu strednej a východnej Európy

Spoločnosť TriGranit Development Corporation bola opäť úspešná v súťaži CEE do ktorej za nominovaných kandidátov hlasovali zástupcovia zo všetkých oblastí realitného trhu za najlepšieho developera.

Nominovaní developeri súťažili v 6 kategóriách: najlepší developer kancelárskych, obchodných, skladových, hotelových a obytných priestorov a projekt revitalizácie.  Ceremónia, sponzorovaná spoločnosťou Herald Tribune International, sa uskutočnila 4. júna 2007 vo Varšave.

TriGranit vyhral v dvoch kategóriách: “Najlepší developer obchodných priestorov v CEE” ocenenie za nákupné centrum WestEnd City Center a  “Najlepší developer hotelových budov v CEE” ocenenie za hotel Hilton Budapest WestEnd.

TriGranit oslavuje v tomto roku 10 výročie  svojho vzniku. Pri tejto príležitosti naša spoločnosť posilnila svoj korporátny imidž, medzi iným aj novým stánkom, ktorý reprezentuje spoločnosť na všetkých prestížnych realitných veľtrhoch v Európe. Ako uznanie za vydarený design stánku získal TriGranit vo Varšave ocenenie „Perfektný stánok“.

„Sme pyšní, že sme získali tieto žiadané ceny za výstavbu a obchod s nehnuteľnosťami, povedal Lorant Varga, CEO. Našim hlavným cieľom je získať našimi vysokokvalitnými projektmi uznanie a úspech v rámci CEE regiónu. Momentálne pracujeme na viacerých vzrušujúcich projektoch a dúfame, že aj tie budú úspešné.

Spoločnosť TriGranit Development Corporation, s ústredím v Budapešti, je medzinárodná spoločnosť pre výstavbu, obchod a správu nehnuteľností s prevádzkami vo viac ako 11 krajinách strednej a východnej Európy. Do dnešného dňa zrealizovala jedinečné projekty v hodnote viac ako 1,5miliardy Euro a má široké portfólio developerských projektov v hodnote viac ako 8 miliardy Euro rôzneho typu a verejno – súkromnej spolupráce.

Zdroj: TriGranit