BIM model

Posledná šanca na registráciu. Národná BIM konferencia je späť

Kam sa posunulo projektovanie v BIM na Slovensku? Aké sú skúsenosti s využívaním nástrojov BIM? Na tieto a ďalšie otázky odpovie pripravovaný 6. ročník Národnej BIM Konferencie, ktorú organizuje BIMaS v spolupráci s vydavateľstvom JAGA.

Na Slovensku, ale aj v zahraničí rezonuje BIM naprieč stavebníctvom a vznikajú nové expertné skupiny, komisie, ktoré sa aktívne zaoberajú problematikou informačného modelovania stavieb a postupne sa pripravujú kroky k systematickej implementácii. Národná BIM konferencia prináša pohľad na aktuálny stav implementácie na Slovensku pri využití v jednotlivých projektových fázach a zároveň pomáha identifikovať bariéry a nové výzvy, ktoré BIM prináša.

bim konferencia

Konferencia je určená nielen architektom a projektantom ale aj developerom, investorom a správcom budov. Slávnostná recepcia prinesie okrem odovzdania cien za prínos v oblasti BIM, tiež priestor na stretnutia a nové kontakty s ľuďmi zo stavebného segmentu.

Event za skladá z troch platforiem – záujemcovia sa môžu zapojiť do online workshopu, navštíviť konferenciu a BIM Expo. Organizátori sa rozhodli pre zaradenie online platformy preto, aby dosiahli väčšiu vizibilitu, širší záber a dosah smerom k účastníkom. Kapacita je takmer neobmedzená a otvorená pre záujemcov zo všetkých kútov Slovenska.

Na konferencii, ktorá sa bude odohrávať v hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave a zároveň aj online, sa okrem iných predstavia ako spíkri aj Lars Fredenlund, CEO spoločnosti CoBuilder a Marzia Bolpagni, Head of BIM international – Associate Director, MACE.

Zaujali sme vás? Prečítajte si úplný program a zaregistrujte sa na Národnú BIM konferenciu