13 | Nadpražie otvorov

Akcia na tehly za výhodné First minute ceny predĺžená

Spoločnosť Heluz predĺžila akciu na nákup tehál Heluz Family alebo Heluz Family 2in1 za výhodné First minute ceny na objednávky uskutočnené až do 15. októbra 2022.

Predĺžená bola aj možnosť registrácie do 30. septembra 2022 na webe heluz.sk. Objednané tehly si potom investor bude môcť odobrať až v nasledujúcom roku, čo mu poskytne dostatok času na doladenie projektu za podpory technických poradcov spoločnosti Heluz.

Registrovať sa môžu aj tí zákazníci, ktorí majú výkaz výmer so zľavovým kódom, ale doteraz neobjednali materiál v spoločnosti Heluz. Odberateľ objedná tehly na základe získaného zľavového kódu vo vybraných stavebninách najneskôr do 15. októbra 2022.

V budúcom roku zákazník odoberie v období od 1. 3. 2023 do 30. 6. 2023 od vybraného distribútora/predajcu stavebnín minimálne 70 % objednaného materiálu zo spracovaného výkazu výmer. Prekážkou nie je ani to, ak zákazník ešte nemá hotovú projektovú dokumentáciu – teraz môže požiadať o orientačnú ponuku spotreby materiálu ,ktorá potom bude po predložení projektovej dokumentácie aktualizovaná zadarmo.

Kompletné a záväzné podmienky nájdete na www.heluz.sk.