jednovrstvová konstrukce z HELUZ FAMILY 2in1

Výhodné First minute ceny na nákup tehál Heluz

Partneri sekcie:

Spoločnosť Heluz prvýkrát zavádza pojem First minute do stavebníctva. Počas časovo obmedzenej letnej akcie odmení za dôveru svojich zákazníkov garantovanou zľavou na nákup tehál Heluz Family alebo Heluz Family 2in1

Objednané tehly si potom investor bude môcť odobrať v nasledujúcom roku, čo mu umožní na jar stavať bez čakania na tehly. Podmienkou účasti je registrácia do 31. augusta 2022 na www.heluz.sk. Letná akcia Heluz tehly First minute na nasledujúci rok platí pre objednávky prijaté do 15. septembra 2022 alebo do vypredania výrobnej kapacity spoločnosti.

Celá akcia vznikla ako benefit pre všetkých zákazníkov spoločnosti Heluz za ich dôveru. Vzťahuje sa na odber tehál radu Heluz Family alebo Heluz Family 2in1 pre ucelené domy a projekty v Slovenskej republike. Pri splnení všetkých podmienok akcie získa zákazník tehly v šírke 38, 44 a 50 cm s garantovanou zľavou z cenníkových cien výrobcu. Vývoz materiálu s touto zľavou bude možný iba od 1. marca 2023 do 30. júna 2023.

Akcia prebieha pre objednávky prijaté do 15. 9. 2022 alebo do vypredania výrobnej kapacity spoločnosti.

Kvalitný materiál

Tehly Heluz Family a Heluz Family 2in1 izolujú samy osebe bez nutnosti dodatočného vonkajšieho zateplenia. V dome udržujú stále príjemnú klímu, v letných horúčavách aj v zimných mrazoch. Okrem toho spĺňajú parametre pre získanie dotácie na domy s nízkou energetickou náročnosťou.

HELUZ FAMILY 2IN1 A HELUZ FAMILY 50 foto 3
Heluz Family 2in1 Heluz Family 50 | Zdroj: Heluz

V dome postavenom z týchto tehál znížite náklady na vykurovanie aj na klimatizáciu. Jednovrstvové murivo bez dodatočného zatepľovania prepúšťa pary, takže sa v dome nehromadí vlhkosť.

Bez zatepľovania sa počet technologických krokov na stavbe výrazne zníži, takže sa súčasne znižuje riziko konštrukčných porúch. Tehly sú pevný a odolný materiál s dlhou životnosťou. Omietnuté vydržia viac než sto rokov.

Zdroj: PR Heluz