20. vyrocie reynaers na slovenskom trhu
Galéria(6)

20. výročie Reynaers na slovenskom trhu

Spoločnosť Reynaers oslávila 16. mája v bratislavskom Design Factory svoje 20. ročné pôsobenie na Slovensku za účasti obchodných partnerov, priateľov medzi ktorými boli aj ctení hostia - veľvyslanec Belgického Kráľovstva v SR a prezident Americkej obchodnej komory v SR. Odborné prednášky venované hlavne novinkám z hliníkových produktov na okná, dvere a fasády striedali latinsko-americké tanečné bloky v podaní Latino Flash Miguela Mendéza, hudobná produkcia Dj Kokiho v doprovode so saxofonistom a klávesistom Martinom Klimom a malé vstupy z hokejového zápasu Slovensko-Fínsko. Celý večer bol umocnený kulinárským zažitkom kórejského kuchára Keni Kim z Toronta a nehýbalo ani dobré slovenské vínko.

20 vyrocie reynaers na slovenskom trhu 6840 big image
img 7635 big image
img 7737 big image
img 7698 big image
img 7658 big image
Všetci hostia si mohli odskúšať nadštandardne vyrobenú konštrukciu zdvižno-posuvných dverí CP 155 Minergie s izolačným 3-sklom s parametrami Uw pre pasívne domy a mnohé ďalšie vzorky ako CS 104, CP 130, CS 86 HI alebo celopresklené zasklenie GP 51, paravanový tieniaci systém BS 40, kľučky PURITY, nový bezrámový posuvný systém Hi-Finity a mnohé ďalšie.

Prezentácie boli ovládané cez mobilný telefón a prostredníctvom firmy Smart-house sa predstavili inteligentným riadiacim systémom Control4 pre média, osvetlenie, tienenie, alarm, kamery, vetranie, kúrenie, chladenie.

Jedinečným produktom na trhu bola aj vzorka ochrannej vrstvy skla a  nerezového preskleného stavebnicového zábradlia Q-Railing . Na exteriérové a interiérové steny sa ponúkala široká škála fólií 3M od spoločnosti Ideo s.r.o.

–>–>