1 Protherm

Vďaka najmodernejším technológiám je výmena kotla jednoduchá

O väčšine kotlov a zásobníkov teplej vody sa dá trochu zveličene povedať, že sú to len také „biele krabice“ schované niekde v útrobách domu. Na druhej strane však prinášajú teplo a vytvárajú tým dôležitú, príjemnú atmosféru u vás doma.

Spoľahlivé, vysoko efektívne a cenovo dostupné riešenia pre vykurovanie, prípravu teplej vody od značky Protherm sú #viacnezbielekrabice. Je najpredávanejšou značkou vykurovacej techniky na slovenskom trhu.

Ponúka najmodernejšie technológie pre váš domov, ktoré myslia na udržateľnosť aj na vaše budúce každodenné pohodlie.

2 Protherm ovládanie na diaľku
Ovládanie vykurovania na diaľku cez smartfón | Zdroj: Protherm

Inteligentné technológie

Výmena starého kotla za nový nebola ešte nikdy tak jednoduchá. Ak sa rozhodnete pre nový kotol značky Protherm ušetríte čas, peniaze i nervy. Vďaka inteligentným zariadeniam s novou kondenzačnou technológiou budete svoj dom či byt vykurovať efektívne, šetrne k prírode po mnoho ďalších rokov a znížite svoje náklady na vykurovanie.

Nový systém bude fungovať s vyššou účinnosťou, môžete ho ovládať online a užijete si bezstarostný komfort. Na webovej stránke značky Protherm si jednoducho vyhľadáte ponuku kotlov a najbližšiu montážnu firmu vo vašom okolí. Montážny technik vám následne poradí s výberom najlepšej technológie a s plánovaním. A aké sú najmodernejšie možnosti?

3 Protherm Panther Condens
Uvažujete o výmene kotla? Ideálnou voľbou je Panher Condens | Zdroj: Protherm

S ohľadom na budúcnosť

Nový kondenzačný kotol Panther Condens (3 – 26 kW, A+/A) pomáha znížiť náklady na vykurovanie a zároveň chrániť životné prostredie. Nezaberie veľa miesta a vďaka vykurovaniu i príprave teplej vody (prietokovým ohrevom) vám zabezpečí maximum pohodlia. Ideálny je na výmenu v bytoch i menších domoch s dvoma až tromi obyvateľmi.

Vynikajúce výsledky dosahuje vďaka špičkovej kondenzačnej technológii, svoje spaľovanie automaticky prispôsobuje aktuálnemu zloženiu plynu, čím dosahuje úspory plynu a nižšie emisie.

Kotol, ktorý je smart

Ľahko sa inštaluje, jednoducho sa ovláda a ponúka množstvo inovatívnych funkcií zameraných na šetrenie a maximálne pohodlie. Taký je nový závesný kondenzačný kotol Tiger Condens (20 alebo 30 kW, A). Toto zariadenie je smart, teda inteligentné, prispôsobivé a dokáže sa samé nastaviť podľa vašich skutočných potrieb.

V domácnosti s ním dosiahnete príjemné teplo a teplú vodu presne vtedy, keď ju potrebujete. Ušetríte tým veľa energie, peňazí a zároveň znížite uhlíkovú stopu. Ideálny je na výmenu starého kotla v byte, ale aj vo väčších obytných priestoroch – viacgeneračných domoch, dvojdomoch či dvoch bytových jednotkách naraz. Ovládanie kotla uľahčuje nový dotykový displej a logická štruktúra jeho menu.

4 Protherm Tiger Condens 1
Jednoduchá inštalácia – tou sa vyznačuje kotol Tiger Condens | Zdroj: Protherm

Aj na diaľku cez smartfón

V súčasnosti ovládame takmer všetko cez svoje smartfóny. Prečo teda nemať pod kontrolou aj vykurovanie? Ovládať ho môžete z pohodlia gauča alebo tiež na diaľku, cez internet a aplikáciu v smartfóne či tablete. Kedykoľvek a kdekoľvek, jednoducho a prehľadne.

A to v prípade, že svoj nový kondenzačný kotol skombinujete s ekvitermickým smart regulátorom MiGo. Práve ovládanie na diaľku vám zabezpečí bezstarostný komfort.

www.protherm.sk

Zdroj: PR článok Protherm