Spoznajte naživo benefity od WOLF, experta na vnútornú klímu

V súčasnosti trávime väčšinu času v interiéri, preto je kvalita vnútorného prostredia kľúčovým faktorom pre naše zdravie a pohodu. Je načase, aby sa naše domovy stali miestom, kde sa budeme cítiť nielen príjemne, ale aj zdravo.

Zdroj: Wolf

Celé naše vonkajšie a vnútorné prostredie sa mení. Zhoršuje sa čistota vzduchu, zvyšuje sa prašnosť a hlučnosť a zároveň sa zvyšujú naše nároky na pohodlie – teplo alebo chlad, teplú vodu, čistý vzduch bez peľov, vírusov a baktérií. Ruka v ruke s tým sa neustále vyvíjajú nové výrobky a riešenia, ktoré majú tieto potreby uspokojiť.

Riešenia, ktoré využívajú inovatívne technológie a najnovšie poznatky na zvýšenie účinnosti a zníženie spotreby energie. Či už ide o vykurovanie a chladenie pomocou tepelných čerpadiel, alebo hybridné vykurovanie, ktoré kombinuje viaceré vykurovacie systémy, prípadne zapojenie alternatívnych zdrojov vykurovania a ohrevu vody – akými sú solárne systémy. Cieľom sú pre nás hospodárne, energeticky účinné, ekologické a udržateľné riešenia.

Zdroj: Wolf

WOLF na veľtrhu Aquatherm Praha 2024

Všetky tieto trendy sú hlavnou témou veľtrhu Aquatherm 2024, ktorý sa bude konať v Prahe od 5. do 8. marca 2024, a spoločnosť WOLF bude jedným z vystavovateľov. Aquatherm, ktorý je komplexnou platformou na prezentáciu noviniek v oblasti technického zariadenia budov, techniky prostredia a technológií pre energeticky úsporné budovy odbornej i laickej verejnosti, nám poskytuje príležitosť kompletne a názorne predstaviť celý náš sortiment riešení v oblasti vykurovania, chladenia a vetrania.

Vďaka tomu bude možné na jednom mieste vidieť ucelenosť našich riešení pre rodinné domy aj komerčné budovy. Produktové inovácie a novinky zohľadňujúce dynamicky sa vyvíjajúce potreby našich zákazníkov a energetické trendy sú hlavnou témou nášho stánku.

Wolf
Zdroj: Wolf

Čo uvidíte na našom stánku?

Tepelné čerpadlo FHA Monoblok: inovatívne zariadenie pre novostavby a rekonštrukcie. Využíva moderné ekologické chladivo R32 (s GWP 675) a je vhodné pre bivalentné a hybridné riešenia s plynovými kotlami. Tepelné čerpadlo CHA Monoblok je energeticky úsporné tepelné čerpadlo s jednoduchou inštaláciou,  dlhodobou spoľahlivou prevádzkou a s minimálnym vplyvom na životné prostredie.

WOLF CHA Monoblock
Zdroj: Wolf

Vetracie jednotky CWL-2 pre rodinné domy: vysokoúčinné vetracie jednotky s rekuperáciou tepla až 99 %. Ponúkajú tichú prevádzku, funkciu nočného chladenia a jednoduchú údržbu.

CWL 2 a snimac CO2
Zdroj: Wolf

Plynové kondenzačné kotly FGB a CGB-2: účinné, moderné a ekologické kondenzačné kotly s nižšou spotrebou paliva a minimálnymi emisiami škodlivín, ktoré chránia životné prostredie.

Nízkoteplotné sálavé systémy Gabotherm, ktoré poskytujú špičkové riešenia pre podlahové, stenové a stropné vykurovanie a chladenie pre všetky typy budov.

Nech už sa rozhodnete pre akékoľvek riešenie, optimálne vnútorné prostredie v domácnosti nemôže zabezpečiť len jedno zariadenie. Vždy je potrebné optimalizovať celý systém vykurovania, chladenia a vetrania, aby sa vytvorila dokonalá harmónia práve pre váš domov. Preto pristupujeme ku všetkým projektom individuálne a vytvárame pre nich riešenia na mieru.

Zdroj: Wolf

WOLF. Expert na vnútorné prostredie

WOLF ponúka kompletné riešenie vykurovania a vetrania na mieru, ktoré kombinuje viaceré zariadenia a jednotný riadiaci systém, aby používateľom poskytol maximálny komfort, zdravé vnútorné prostredie a bezpečie. Zariadenia WOLF navzájom efektívne komunikujú a vďaka aplikácii WOLF SmartSet ich možno nastavovať alebo regulovať aj na diaľku prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo počítača. Kedykoľvek a kdekoľvek. Viac informácií: slovensko.wolf.eu.

Zdroj: Wolf Slovenská republika s.r.o.