Galéria(3)

Prečo kupovať novú nástennú klimatizáciu len od certifikovaného predajcu?

Je tu nová séria dizajnovej, jedinečnej a očarujúcej nástennej klimatizácie Daikin Emura. Pýšiť sa môže oceňovaným inovatívnym dizajnom s kompaktnejšími rozmermi, energetickou triedou A+++ pri chladení aj vykurovaní.

Klimatizácia Daikin Emura 3 je vybavená inteligentným okom s tepelným senzorom, čím poskytuje rovnomerné rozloženie teploty v miestnosti. Táto inovatívna klimatizácia zvláda 3D prúdenie vzduchu aj funkciu Heat boost. Je vybavená vstavaným senzorom na meranie vlhkosti.

Režim Econo s týždenným časovačom znižuje spotrebu energie, takže je možné použiť ďalšie zariadenia s veľkou spotrebou. Energetická trieda tejto klimatizácie je A+++ pri chladení aj vykurovaní až do výkonu 3,5 kW.

Zdroj: COM-KLIMA

3 farebné prevedenia: matná biela, matná strieborná a matná čierna

Klimatizácia Daikin Emura 3 je tiež čerstvým držiteľom ocenenia za dizajn – cenu Red Dot Design Award za produktový rok 2022. Je to jedna z najväčších súťaží dizajnu na svete.

Zdroj: COM-KLIMA

Vonkajšia jednotka

Nová vonkajšia klimatizačná jednotka má nový atraktívny gril v slonovinovej bielej farbe a zväčšený operačný rozsah – do +50°C pri chladení a až do -20°C pri vykurovaní.

Zdroj: COM-KLIMA

Diaľkové ovládanie

Infračervené diaľkové ovládanie je dostupné vo farbe vnútornej klimatizácie – matné biele matné strieborné alebo matné čierne. V porovnaní s diaľkovým ovládaním predchádzajúcej generácie je kompaktnejšie, no tie najdôležitejšie tlačidlá sú hneď na dosah, zatiaľ čo menu so všetkými funkciami je ľahko prístupné.

Klimatizácia je plne pripojiteľná k aplikácii s pokročilými SMART funkciami.

Zdroj: COM-KLIMA

Prečo si kúpiť klimatizáciu Daikin Emura 3 cez Comklima?

Comklima je dlhoročne najväčší predajca zariadení Daikin na Slovensku aj v Maďarsku. Je držiteľom ocenenia Najlepší predajca – dealer zariadení DAIKIN a certifikátu Daikin Home Comfort Expert. Ten dostávajú len tí predajcovia, ktorí splnia najnáročnejšie požiadavky výrobcu klimatizácií Daikin na kvalitu poskytovaných služieb.

Zdroj: PR článok COM-KLIMA, s.r.o.