Nové portfólio osvetlenia od LEDVANCE

Ledvance

Nové rady produktov pre osvetlenie predajní od spoločnosti LEDVANCE, budú vo veľkoobchodoch v predaji ešte pred zahájením novej svetelnej sezóny. Rozsiahle portfólio najmodernejších LED svietidiel a svetelných zdrojov pokrýva prakticky všetky požiadavky na osvetlenie ako malých butikov, tak aj priestranných supermarketov – od akcentového osvetlenia pre zvýraznenie konkrétnych produktov až po rovnomerné osvetlenie uličiek a regálov.

Minimalistické bodovky na lište pre akcentové osvetlenie

Tracklight Spot od LEDVANCE je neobyčajne kompaktná rada bodových svietidiel, určená pre trojfázové lišty so širokou škálou použitia. Celkový vzhľad aj tvar svietidiel, ako štýlový, tak i minimalistický, je v súlade s dizajnovým jazykom spoločnosti LEDVANCE – „Scale“, čo im dodáva vysokú rozpoznateľnosť. Toto je ďalej posilnené trojrozmernými prvkami na zadnej strane hlavy svietidla. Tri typy telies zaisťujú, aby jednotlivé bodovky 25, 35 a 55W boli čo najmenšie a spĺňali tak požiadavky projektantov a montážnych pracovníkov na malé nenápadné svietidlá. Predradník je taktiež umiestnený v púzdre svietidla. Výrobky Tracklight Spot je možné ľubovoľne polohovať a zvýrazniť tak prakticky akýkoľvek predmet v miestnosti.

Flexibilný rozvodný systém pre rýchlu inštaláciu

Nový rozvodový systém od LEDVANCE, označovaný ako TruSys, zaisťuje rovnomerné osvetlenie tovaru a uličiek napríklad v supermarketoch a veľkoobchodoch. Tento univerzálny systém sa skladá z líšt a tenkých lineárnych, tzv. svetelných vložiek, ktoré možno jednoducho a rýchlo zacvaknúť na miesto a vytvárať tak súvislé, alebo prerušované svetelné pásy. Svetelný výkon 135 lm/W zaisťuje vysokú energetickú účinnosť. Exkluzívne prevedenie svietidiel v dizajne „Scale“ s vysoko kvalitným a ľahkým krytom z eloxovaného hliníka je taktiež využívané aj v rade TruSys. Svietidlá je možné pripevniť na strop, alebo zavesiť. Montážne svorky sú zapustené v lištách a zvonka sú neviditeľné, čo prispieva k čistému vzhľadu výrobkov TruSys.

Podhľadové svietidlá pre vysoko kvalitné základné osvetlenie

Nové svietidlá Downlight Comfort s veľmi nízkou hodnotou oslnenia sú vhodné najmä pre základné osvetlenie predajných priestorov. Farbu svetla je pri montáži za pomoci malého posuvného spínača na zadnej strane jednotky ľahko nastaviť na 3 000, 4 000 alebo 5 700 K. Jedná sa teda v podstate o tri výrobky v jednom, čo je dobrá správa najmä pre veľkoobchody, ktoré tak môžu mať na sklade iba jeden typ svietidla.

Zapustené bodovky pre akcentové a všeobecné osvetlenie

Nové svietidlo Spot Vario je vysoko univerzálna zapustená bodovka. Pri úplnom zapustení hlavy bodovky ju možno použiť ako klasické podhľadové svietidlo. S vytiahnutou hlavou je ale svietidlo možné použiť napr. k osvetleniu steny. Podobne ako Tracklight Spot je svietidlo vybavené čiernou clonou proti oslneniu. Bajonetové prepojenie s externým predradníkom zaisťuje jednoduchú inštaláciu. Svietidlo a ECG je tak možné ľahko oddeliť a možné je pripojenie zariadení DALI alebo DIM.

Svetelné zdroje LED retrofit – dokonalá náhrada tradičných žiaroviek

Vďaka svojmu širokému portfóliu výrobkov LED retrofit poskytuje spoločnosť LEDVANCE skvelé možnosti pre existujúce svietidlá. Nové reflektorové svetelné zdroje AR111 a svetelné zdroje PAR16 a MR16 vo vysokonapäťovom a nízkonapäťovom vyhotovení disponujú vynikajúcim podaním farieb (CRI 97) a sú tak dokonalou náhradou halogénových žiaroviek. Rovnako to platí aj pre LED svetelné zdroje v prevedení Classic A, Classic B a Classic P (CRI 95). Všetky banky s výnimkou modelu AR111 sú zhotovené zo skla.

 

Kontakt:
Kateřina Köllnerová
Marketing Manager CZ&SK  
Tel.: + 420 733 673 492
E-mail: k.koellnerova@ledvance.com 

Viac informácií nájdete na www.ledvance.sk

 

ZDROJ: PR článok spoločnosti LEDVANCE s.r.o.