Partneri sekcie:

Keď sa + rovná terase na celý život

Keď sa + rovná terase na celý život

Vaše srdce si získa okamžite. Podmaní si vás krásou, ušľachtilými vlastnosťami alebo ich dokonalým spojením. Je skromná, nevyžaduje si veľa pozornosti, pritom si však spoločnosť ľudí vychutnáva. Aj po mnohých rokoch bude rovnako pôvabná, ako keď ste sa stretli prvýkrát. Terasa Twinson O-Terrace+.

Terasa je srdcová záležitosť. Fanúšikovia kvalitných materiálov sa preto môžu tešiť, že na náš trh prichádza exkluzívny výrobok Twinson O-Terrace+. Inovovaný podlahový systém pre exteriér má ambície zaujať nielen klienti z komerčnej sféry, medzi ktorých patria majitelia reštaurácií, kaviarní, hotelov či rekreačných areálov. Plus s vylepšenými funkčnými vlastnosťami terasových dosiek ocenia aj zákazníci, ktorí považujú terasu za epicentrum spoločenského života ich domácnosti.

Terasovými doskami Twinson O-Terrace+ sú nadšení aj architekti. Vďaka vyššej pevnosti materiálu a hliníkovým podkladom sa zvýšila nosnosť celej podlahovej konštrukcie. To významne rozširuje možnosti kreatívnych architektonických riešení exteriéru i spôsobov použitia tohto materiálu.

Twinson O-Terrace+ už dnes predznamenáva budúci vývoj v oblasti podlahových systémov pre exteriér. Vyrába sa z dokonalo stabilného materiálu, ktorý v sebe snúbi príťažlivý vzhľad dreva s trvanlivosťou a odolnosťou PVC. Plastová zložka chráni terasu pred degradačným pôsobením chemicky upravovanej vody, proti vysokej prevádzkovej záťaži spôsobenej chôdzou, ale aj pred vznikom plesní. Drevená zložka dodáva Twinson O-Terrace+ prirodzený drevený vzhľad. Nesie však v sebe aj ekologický aspekt. Drevná hmota na výrobu kompozitných dosiek Twinson sa nezískava bezohľadnou ťažbou. Po uplynutí životnosti možno tento ekologický výrobok bezpečne recyklovať.

Plus prináša pridanú hodnotu osvedčenému podlahovému systému Twinson O-Terrace, ktorý si obľúbila odborná i široká verejnosť. Plus znamená masívnejšie a pevnejšie terasové dosky. Dostatočná stabilita systému umožňuje jeho použitie na väčších plochách zaťažovaných každodennou prevádzkou.

Krása, ktorá nezvädne

Twinson O-Terrace+ je pripravený žiariť vo svetle reflektorov. Naturálna krása a variabilná farebnosť sa z vašej terasy nevytratia ani po rokoch. Materiál odoláva dlhoročnému cyklickému striedaniu náročných klimatických podmienok bez akejkoľvek zmeny tvaru či farebnosti.

Dekory terasových dosiek predstavujú najmä krásu prírodného dreva vrátane exotického. Výrobok sa ponúka v ôsmich oku lahodiacich odtieňoch, ktoré by tomuto materiálu mohli závidieť aj mnohé drevené terasy. Jemný vlnitý povrch dosiek vytvára atraktívny reliéf celej podlahy, vďaka čomu podčiarkuje príjemnú atmosféru daného miesta. Terasa pôsobí ako kompaktný celok aj vďaka dvom dômyselným typom zakončenia – elegantnej soklovej lište na prirodzené uzavretie skladby terasy alebo hliníkovému ukončovaciemu profilu.

Vraví sa, že nielen krásu, ale aj lásku si treba starostlivo pestovať. Twinson O-Terrace+ si v tomto zmysle žiada iba toľko pozornosti, koľko ste ochotní mu venovať. Starostlivosť o tento materiál si nevyžaduje nijaké pravidelné olejovanie či ošetrovanie impregnačnými nátermi. Väčšinu znečistení a škvŕn odstránite bežným vysokotlakovým čističom.

Plus ako synonymum väčšieho komfortu
Výpočet predností materiálu sa nekončí len atraktívnym vzhľadom, ktorý sa nezmení ani časom. Používateľské výhody tohto materiálu zahŕňajú viac ako dlhú životnosť bez namáhavej údržby. Ak vám záleží na zdraví a pohodlí vašej rodiny i hostí, oceníte najmä bezpečnosť materiálu. Twinson O-Terrace+ sa vďaka protišmykovej povrchovej úprave osvedčil predovšetkým v okolí bazénov a vodných plôch. Materiál je priateľský aj k bosým nohám. Nemôžete si zadrieť triesku ani vás nebudú nepríjemne páliť chodidlá.

Twinson O-Terrace+ ponúka aj ďalšie funkčné prvky, ktoré je aplikácia tohto výrobku najmä na veľkých plochách pohodlná. Vzdialenosť medzi podkladovými profilmi je totiž 60 cm namiesto štandardných 50 cm. Praktická a nenáročná je aj rýchla montáž terasy. Spoľahlivú inštaláciu umožňuje systém clip & slide. Systém pero a drážka bol navrhnutý tak, aby medzi doskami nevznikala škára. Medzi terasovými doskami vám tak neprepadne dokonca ani minca. V prípade poškodenia však možno vymeniť hoci len jedinú dosku bez náročnej demontáže celej terasy.

Inovatívny Twinson O-Terrace+ prináša špeciálne prvky, ktoré zdokonaľujú už aj tak znamenitý materiál. Plus sa tak rovná dokonalej dlhodobej harmónii medzi používateľom a terasou.

Viac informácií o terasových systémoch Twinson od spoločnosti Deceuninck nájdete na www.okno-centrum.sk.

KategóriePodlahaZnačky