SYSTEMAIR SAVE – moderné a energeticky účinné vetranie pre každú domácnosť

Zdroj: Systemair

Na dosiahnutie najlepšej kvality vnútorného vzduchu a vnútornej klímy je potrebné optimálne vetranie. To je presne to, čo získate s účinnými vetracími jednotkami Systemair SAVE, ktoré boli špeciálne vyvinuté na vetranie rezidenčných, kancelárskych alebo podobných priestorov. Všetky jednotky SAVE spĺňajú náročné požiadavky na nízku spotrebu energie a nízku hlučnosť.

Najmodernejšia EC technológia zabezpečuje, že aj samotné ventilátory sú maximálne energeticky účinné, vedú k nízkym hodnotám SFP (Specific Fan Power) a, samozrejme, spĺňajú požiadavky európskej smernice o Ekodizajne.

Technické parametre všetkých jednotiek SAVE sú certifikované nezávislým certifikačným programom Eurovent, čím je potvrdená správnosť deklarovaných technických parametrov. Väčšina jednotiek je zároveň certifikovaná nezávislým certifikačným systémom Passive House Institute (PHI), ktorý potvrdzuje vhodnosť ich použitia v pasívnych domoch.

Mozgom celého systému je inteligentná regulácia

Ak je vetracia jednotka srdcom, pumpujúcim do vašej domácnosti čerstvý a zdravý vzduch, mozgom celého systému je regulačný systém. Jedným z najdokonalejších vo svojej triede je regulačný systém SAVE Touch s dotykovým ovládacím panelom.

Efektívnym riadením vetracej jednotky vám poskytne najlepšiu možnú kvalitu vnútorného vzduchu v každej situácii a zároveň vám pomôže šetriť energiu. Ovládací panel sa dá integrovať do čelného panela jednotky alebo ho môžete umiestniť, kam len chcete, napríklad na stenu vo vstupnej hale. Je rovnako atraktívny, funkčný a prehľadný ako váš smartfón.

Nástenná verzia vetracej jednotky SYSTEMAIR SAVE
Nástenná verzia vetracej jednotky SYSTEMAIR SAVE | Zdroj: Systemair

Séria vetracích jednotiek SAVE s certifikátom Eurovent zahŕňa širokú škálu energeticky účinných modelov s moderným dizajnom vhodných na vetranie domov aj bytov. Všetky jednotky SAVE prevyšujú štandardné požiadavky trhu na zdravú  vnútornú klímu a nízku spotrebu energie.

Sú vhodné na použitie v nových aj rekonštruovaných budovách a vždy sa dodávajú predprogramované, testované a pripravené na okamžitú montáž a následné používanie. V ponuke sú jednotky s rotačným alebo protiprúdovým rekuperátorom na vetranie priestorov s plochou až 600 m², s vrchným alebo bočným pripojením potrubí.

Podľa typu sa tieto jednotky môžu zabudovať do kuchynskej linky, umiestniť nad sporák, na stenu v technickej miestnosti, do podhľadu alebo do podkrovia. Jediné, čo musíte urobiť, je „nainštalovať ich a dýchať čerstvý vzduch“.

www.systemair.sk

Zdroj: Systemair a.s.