image 91713 25 v1
Galéria(7)

Internorm novinky v oblasti vchodových dvier

Partneri sekcie:

Rakúska značka okien Internorm s dlhoročným know-how produkuje ročne viac ako 13.000 drevo-hliníkových alebo hliníkových vchodových dvier. Okrem štandardného sortimentu vyrába Internorm aj unikátne dvere, vyrobené exaktne na mieru a želanie zákazníka. Štyri hliníkové  a tri drevo-hliníkové série dverí a viac ako 85 základných modelov v množstve dizajnov, veľký výber farieb, skiel a kľučiek ponúkajú dodatočne bohatý priestor pre individualizáciu jednotlivých dvier.

FOTO INTERNORM1
FOTO INTERNORM2
FOTO INTERNORM3
Internorm hlin skov e vchodov e dvere AT400 imit icia Beton
Internorm hlin skov e vchodov e dvere AT410 imit icia dreva
Internorm hlin skov e vchodove dvere AT400 imit icia ocele
Internorm Otvaranie na odtla Zok prsta ekey

Novinky 2017

Dvere s výnimočným dizajnom sú trendom. V kombinácii s vystupujúcimi lizénami alebo bočnými svetlíkmi vytvárajú štýlový prvok domu. Internorm ukazuje s novými, inovatívnymi povrchmi opäť svoju rolu ako trendsetter v tejto oblasti. V tomto roku pribúdajú k existujúcemu povrchu dvier – imitácia betónu aj dvere s keramickým povrchom vo vzhľade imitácie hrdze alebo ocele.

Internorm

Foto: Internorm

Taktiež novinkou v sortimente je bezrámový bočný svetlík. Vďaka kompletnému zapucovaniu do muriva rám takmer úplne zmizne. Izolačné sklo plošne lícuje s rámom dvier a dodáva vchodu moderný vzhľad. 10 nových DURAxal farebných tónov ako aj vyhotovenie kvalitných hliníkových sérií dvier s triedou odolnosti až do RC2 sú ďalšou novinkou poprednej európskej značky okien.

Internorm

Foto: Internorm

Množstvo doplnkov

Vchodové dvere ponúkajú sériovo vďaka viacbodovému uzamykaniu vysokú bezpečnosť už v štandarde a je možné ich vyhotoviť individuálne až do bezpečnostnej triedy RC2. Okrem toho ponúkajú množstvo doplnkov: systémy vstupu od odtlačku prsta až po Keypad – ovládanie pomocou klávesnice, čím zvyšujú komfort a bezpečnosť.

Internorm

Foto: Internorm

S LED osvetlením v zapustenom madle alebo v oblasti prahu, je možné vsadiť priamo cielene do vchodových dvier svetelné akcenty. Internorm – LED osvetlenie môže byť vybavené stmievacím čidlom, ktoré automaticky zapne svetlo po zotmení. Taktiež je možné napojenie na senzor pohybu. Ako ďalší doplnok budúcnosti ponúka zabudovanie zrkadla z interiérovej strany dverí, ktoré je plošne zalícované.

Perfektná kombinovateľnosť

Internorm vchodové dvere je možné ideálne kombinovať so všetkými ostatnými Internorm produktami. Okná a dvere spolu perfektne harmonizujú – nielen technicky ale aj dizajnovo: rovnaké povrchové štruktúry, farby a sklá umožňujú priechodnosť pri stvárňovaní vlastného bývania.

Internorm

Internorm hliníkové vchodové dvere AT 400 – imitácia ocele

Foto: Internorm

Identické povrchy drevo/hliníkových dvier a nového systému okien HF410

Špeciálne nové drevo-hliníkové okno HF 410 so širokou ponukou farieb a dreva otvára úplne nové možnosti k harmonickému zladeniu vchodového priestoru. K novým modelom okien sa hodí množstvo Internorm drevo-hliníkových vchodových dvier v rovnakom povrchu a farbe dreva.

Internorm

Internorm hliníkové vchodové dvere AT 400 – imitácia betón

Foto: Internorm

Vedľajšie vchodové dvere

Dodatočne k vchodovým dverám ponúka Internorm aj veľký výber vedľajších vchodových dvier z vlastnej výroby. V materiáloch drevo/hliník, hliník a plast ponúkajú taktiež široké spektrum individuálneho stvárnenia.

Internorm

Internorm hliníkové vchodové dvere AT 400 – imitácia dreva

Foto: Internorm

Vytvorte si vlastné vchodové dvere

S Internorm dizajnérom dverí je to možné! Vybrať si môžete materiál, farbu rámu a krídla zvonku a zvnútra, výplň krídla, sklo, madlo, rozdelenie svetlíkov atď. Taktiež si môžete zvoliť jeden zo štyroch Internorm dizajnových štýlov: STUDIO – moderný,  HOME PURE –čistý, HOME SOFT – klasický alebo  AMBIENTE – vidiecky štýl.

Vaše vytvorené vchodové dvere môžete potom poslať Internorm obchodnému partnerovi, ktorý Vám vyhotoví cenovú ponuku, príp. vytlačiť, poslať sebe alebo priateľom na mail, vložiť do fotografie Vášho domu pre lepšiu predstavu, príp. zdielať na facebooku.

Internorm

Internorm hliníkové vchodové dvere AT 400 – imitácia hrdze s plošne lícujúcim svetlíkom

Foto: Internorm

Vyhrajte jarné vchodové dvere!

Do 30.júna 2017 prebieha Internorm súťaž, ktorou môžete získať nové vchodové dvere. Stačí, ak pošlete fototografiu Vašich starých vchodových dvier a budete zaradení do zlosovania o nové hliníkové dvere AT 305 v akcii.

Viac info v letáku alebo na www.internorm-okna.sk.