Flowcrete – britská ikona v priemyselných podlahách

Partneri sekcie:

Flowcrete je v oblasti podláh na Slovensku tak trochu nováčikom. Vo Veľkej Británii je však ikonickou značkou symbolizujúcou odolnosť a stálosť na poli živičných bezškárových podlahových povrchov. V tuzemsku sú systémi Flowcrete po novom predávané spoločnosťou Tremco CPG s.r.o. , pod ktorú táto značka organizačne spadá.

Výrobný program značky Flowcrete zahŕňa široké spektrum systémov pre priemyselné, občianske, administratívne aj komerčné budovy. Bezškárové podlahy na báze epoxidových alebo polyuretánových živičných podláh nie sú v súčasnom stavebníctve iba priemyselnou záležitosťou. Ich zaujímavé dizajnové úpravy a kombinácie dokážu netradične oživiť interiér aj v bytovej výstavbe.

Zdroj: Tremco CPG

Niektoré skupiny podlahových systémov nesú pre lepšiu identifikáciu svoj unikátny názov: pre garážové státia a vonkajšie parkovacie plochy je to Deckshield, antibakteriálne podlahové materiály, určené najmä pre potravinársky alebo farmaceutický priemysel, sú pod názvom Flowfresh, rýchlotuhnúce systémy podláh na báze MMA majú označenie Flowfast, chemicky odolné vinylesterové podlahy sú zase Flowchem

Viac informácií na www.flowcrete.eu

Zdroj: Tremco CPG s.r.o