New newr Head sk

Ako bude vyzerať digitálna budova v budúcnosti? Odpovede ponúkne virtuálny summit

Spoločnosť ALLPLAN Vás srdečne pozýva na svoju prvú medzinárodnú virtuálnu udalosť BUILD THE FUTURE - ALLPLAN Global Summit, ktorá sa uskutoční 20. a 21. októbra 2021. Vo viac ako 35 online príspevkoch budú prezentované informácie z AEC odboru, budúce trendy a prehľad najnovšieho vývoja produktov a noviniek v programe Allplan 2022.

Registrujte sa teraz na: ALLPLAN Global Summit

Čo hýbe AEC priemyslom a ako bude vyzerať digitálna budova v budúcnosti? To sú otázky, ktoré bude 20. a 21. októbra 2021 riešiť online podujatie „Build the Future – ALLPLAN Global Summit“. Spoločnosť ALLPLAN organizuje túto prvú virtuálnu konferenciu a spája širokú škálu odborných vedomostí:

36 odborných prezentácií o dizajne a konštrukcii zajtrajška sa bude konať v 3 paralelných streamoch v priebehu dvoch dní. Jedna časť podujatia bude venovaná tiež inováciám Allplan produktov. Je to perfektná príležitosť aktualizovať svoje vedomosti a dozvedieť sa viac o nových trendoch v AEC oblasti. Vstup na akciu je zdarma.

Táto online udalosť je otvorená všetkým architektom, stavebným inžinierom a ďalším profesiám  z AEC oblasti a je bezplatná. Jednoducho sa zaregistrujte, aby ste si zaistili svoje miesto.

V centre pozornosti: Realizovateľnosť

Pri navrhovaní stavieb zohráva stále väčšiu úlohu realizovateľnosť a realizačné procesy potrebné počas výstavby. Tento praktický prístup znamená, že stavba vyzerá dobre nielen v 3D modeli, ale možno ju tiež efektívne postaviť, čím sa znižuje plytvanie materiálom, časom a peniazmi.

To okrem iného vyžaduje otvorené pracovné postupy, ktoré sú založené na spolupráci v priebehu celého projektu od návrhu až po výstavbu. Pripravovaná verzia Allplan 2022 tieto procesy podporuje vďaka hladkým pracovným tokom medzi všetkými zúčastnenými stranami.

„Hlavným cieľom našej firemnej stratégie Design to Build je, umožniť našim zákazníkom optimalizovať ich návrhy pre efektívne výstavbu, tzv. realizovateľnosť od počiatku až po výstavbu“, vysvetľuje Dr. Detlef Schneider, generálny riaditeľ spoločnosti ALLPLAN. „Na našom medzinárodnom summite sa zídu architekti, stavební inžinieri, výrobcovia a generálni dodávatelia, aby mohli nadviazať kontakty a informovať sa o najnovších trendoch. Pomáhame im tak pripraviť sa na úspešnú budúcnosť.“

image003
Zdroj: Allplan

36 príspevkov za 2 dni

Prvý deň medzinárodného summitu bude venovaný najnovším trendom v odbore, vplyvu digitalizácie a dôvodom, prečo architekti, stavební inžinieri, výrobcovia a generálni dodávatelia potrebujú riešenia spoločnosti ALLPLAN, aby mohli realizovať úspešnejšie projekty dnes aj v budúcnosti.

Generálny riaditeľ Dr. Detlef Schneider a viceprezident produktového manažmentu Kevin Lea sa podelia o stratégiu spoločnosti Allplan a produktov a o to, čo nás čaká. Odborníci z odboru predstavia trendy v digitalizácii v stavebníctve.

Prečo neposlať otázku našim expertom alebo sa nepripojiť k nášmu online networkingu a diskutovať o témach s ostatnými architektmi, inžiniermi, výrobcami prefabrikátov a dodávateľmi z celého AEC odvetvia?

Druhý deň sa pozrieme do zákulisia novej verzie Allplan 2022. Produktoví experti z viac ako 10 krajín predstavia najnovšie nástroje, techniky a funkcie v nadchádzajúcej verzii – ako začať s Allplan 2022 od návrhu až po výstavbu, o novinkách v Allplan 2022 a Allplan Bridge 2022, až po príspevky s tipmi a trikmi, ako modelovať mosty, terén, cesty a oceľové konštrukcie.

Ďalšie príspevky budú venované prefabrikácii a výhodám, ktoré Planbar 2022 – CAD riešenie pre prefabrikáciu poskytuje. Okrem toho bude veľa príspevkov určených BIM spolupráci pri návrhu stavby a výstavbe.

Ak chcete sledovať kľúčové prednášky, pozrieť sa na 36 príspevkov, nadviazať medzinárodné kontakty s kolegami alebo získať odpovede na svoje otázky priamo od odborníkov spoločnosti Allplan, zaregistrujte sa teraz: ALLPLAN Global Summit.

image005
Zdroj: Allplan

Zdroj: Firemné materiály spoločnosti Allplan Slovensko s.r.o.