Metro ON/ROCK Line 2024

Tohtoročná téma „ROCK“ má v spojení s konferenciou až tri významy. „ROCK“ ako základný kameň budov a miest, adrenalínový symbol dosahovania najvyšších cieľov v spojení s Tatranskými štítmi a nakoniec i štýl muziky, ktorý inšpiruje ľudí po celom svete.

Preto na konferenciu prijali pozvanie nielen zástupcovia významných developerských projektov, ale i dobyvateľ a najvýznamnejší slovenský výškový horolezec Peter Hámor.

Partneri podujatia však svoje poznatky zaostria aj na iné témy, ako je napríklad voľba vhodného energetického mixu pri realizácii nových mestských častí, alebo stratégia pri výstavbe moderných zdravotníckych zariadení.

Účastníci zároveň nazrú do budúcnosti trendov v rezidenčnom bývaní a najnovších technológií pre konvergenciu komunikačných sietí. Holandský futurista Arash Azami nám priblíži víziu boja proti energetickej chudobe, resp. ako prepojiť energetické zdroje a dosiahnuť ich dostupnosť pre všetkých ľudí na tejto planéte.

Kompletný program technologickej konferencie Metro ON/ROCK Line 2024 a ďalšie dôležité informácie a fotky nájdete na internetovej stránke www.metroonline.sk.

Využite výhodnú 50% zľavu z poplatku za registráciu s kódom jagametro24.