Venujte sa svojmu „ core businessu“, všetko ostatné nechajte na nás

STRABAG Property and Facility Services patrí k najúspešnejším poskytovateľom služieb spojených so správou nehnuteľností v Európe. Za týmto úspechom stojí firemná filozofia zameraná na vysoké výkonnostné a kvalitatívne ukazovatele ako aj stále rastúce výzvy od zákazníkov.

Zameriavame sa na našich klientov, na ich potreby, špecifickú situáciu a očakávania efektívnych a finančne optimalizovaných riešení, ktoré poskytuje náš profesionálny  facility management.

Klient na prvom mieste

Naši klienti sú pre nás prvoradí. Vo vzťahu k nim preferujeme heslo – venujte sa svojmu core businessu a všetko ostatné súvisiace s prevádzkou Vašej nehnuteľnosti nechajte na nás. Náš tím je na vysokej odbornej úrovni, ušetrí Váš čas a taktiež Vaše peniaze. Sme držiteľmi všetkých relevantných certifikátov na trhu facility managementu a v rámci európskej skupiny Strabag Property and Facility Services máme prístup k špeciálnym technickým a kvalitatívnym riešeniam ako aj kvalitnému know-how zdieľanému medzi našou európskou skupinou.

Kľúč k úspechu

Našim kľúčom k úspechu je komplexné porozumenie potrebám klienta. Každému zákazníkovi ponúkame individuálny prístup a špeciálnu starostlivosť. Férové konkurenčné prostredie, partnerský vzťah so zákazníkmi a dodávateľmi, dodržiavanie príslušnej legislatívy a technických noriem, minimalizovanie ohrozenia životného prostredia a pravidelné investovanie do zamestnancov sú zásady tvoriace základy našej obchodnej filozofie.

Územné pôsobenie

Naša spoločnosť územne pokrýva celé Slovensko tak,  aby sme boli ku klientom bližšie a vedeli reagovať na ich požiadavky.

Flexibilita

Keďže s našimi zákazníkmi vytvárame partnerské a hlavne dlhodobé vzťahy, sme schopní reagovať na zmenené požiadavky a včas flexibilne prispôsobiť naše služby. Naša komunikácia s klientami je neformálna a ústretová.

Plánovanie investícií

Prostredníctvom dohodnutých plánov údržby a revízií Vás STRABAG Property and Facility Services ochráni pred rastúcimi nákladmi na opravy. V prípade potreby Vám radi pripravíme nevyhnutné rozpočty a plány investícií na krátkodobé aj dlhodobé obdobie.

Silné oddelenia

Pre vysoko špecializované a odborné témy a servisy máme  zriadené samostatné oddelenia, napríklad oddelenie životného prostredia, oddelenie požiarnej ochrany, oddelenie energetického managementu, oddelenie stavebných činností a ďalšie.

www.strabagpfs.sk

ZDROJ: PR článok STRABAG Property and Facility Services s. r. o.