STORIA branding

Na Slovensku vzniká nová značka nákupných centier. Stojí za ňou veľký správca realitných fondov

Sieť obchodov pod označení Storia nájdu zákazníci vo ôsmich slovenských mestách a obciach. Ide o retailové parky vo vybraných slovenských mestách, ktoré patria pod správu spoločnosti 365.invest.

Zákazníci nájdu dva z nich v Šamoríne. Ďalšie obchodné centrá Storia sa nachádzajú v Rovinke, Trnave, Myjave, Leviciach a Žiari nad Hronom. Budúci rok pribudne aj úplne nové centrum v Pezinku.

Retail parky sa nachádzajú v blízkosti sídlisk a obytných zón. Zákazníci v nich nájdu esenciálne obchody s potravinami, drogériou, lekárne, ale aj domáce potreby, kvetinárstvo, hračkárstvo, obuv či medzinárodné značky obchodov s oblečením ako aj kaviarne alebo reštaurácie.

„Pri výbere nákupných centier, ktoré sa stali súčasťou značky Storia, sme sa zamerali na centrá s kvalitnou správou, dobrým zázemím a preverenými nájomcami, vďaka čomu v čase nadobudli finančnú silu a majú potenciál ju ešte znásobiť,“ vysvetľuje Norbert Kuklovský z 365.invest.

Nákupné centrá Storia sú súčasťou portfólia realitných projektov 365.invest. Vďaka svojej stabilite a obľúbenosti pomáhajú udržiavať výnosnosť Realitného fondu a predstavujú vysoký potenciál aj pre bežných investorov. Z pohľadu výnosovosti môžu pomôcť posilniť pozíciu Realitného fondu, ktorý je v súčasnosti najväčším realitným podielovým fondom na Slovensku.

365.invest