CTPark Trnava s novým nájomcom

Online predajca a svetový exportér darčekových predmetov AWGifts (Ancient Wisdom) je novým obyvateľom CTParku Trnava.

Moderné priestory AWGifts s rozlohou viac ako 7000 m² pozostávajú z administratívnej časti a skladov. Distribútor aromaterapeutických sviečok, vôní do domácností a kúpeľňových darčekov sa rozhodol pre zmenu adresy z dôvodu potreby navýšenia priestorových kapacít a zefektívnenia prevádzkových nákladov.

Zdroj: CTP Invest

„Naša spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 27 rokov, počas ktorých sme sa stretli s podobnými projektami ako CTPark Trnava. Môžem úprimne povedať, že spolupráca s celým tímom CTP na Slovensku bola neskutočne hladká. Veľmi sme si užili celý proces a sme vďační za flexibilitu a ústretovosť, ktorú nám pán Pastier a jeho tím poskytli. Týmto by som im chcel poďakovať a verím, že sa nám v ich špičkových priestoroch bude aj naďalej dariť,“ hovorí Tomáš Belan, Director AWG.

Zdroj: CTP Invest

„AWG na slovenskom trhu každým rokom rastie. Sme presvedčení, že v našom CTParku budeme vedieť reflektovať na jeho požiadavky a rast flexibilne, aj v rámci dlhodobejšieho horizontu,“ hovorí Ivan Pastier, Business Development Director CTP na Slovensku. Nový nájomca je z hľadiska svojho pôsobenia na trhu zaujímavý a zvyšuje diverzitu portfólia najväčšieho developera priemyselných nehnuteľností.

www.ctp.eu

Zdroj: CTP Invest SK, spol. s r.o.