Partneri sekcie:

EPERIA Shopping Mall spúšťa druhú etapu

EPERIA Shopping Mall – 2. etapa

Po dvoch rokoch prevádzky pridá EPERIA Shopping Mall k súčasným takmer sto prevádzkam na ploche 22-tisíc m2 v druhej etape ďalších 25 jednotiek s rozlohou 11-tisíc m2 na troch podlažiach.

V zábavnej časti pribudne kino s piatimi sálami v modernom boutique koncepte, fitnescentrum a detský kútik. Možnosti stravovania spestria ďalšie moderné koncepty vo food courte a samostatná reštaurácia siete Burger King s drive-in službou. Výber módnych značiek rozšíri ponuka poľskej skupiny LPP, ktorej obchody zaberú 5 400 m2.

Nákupné centrum EPERIA Shopping Mall umiestnené na sídlisku Sekčov v hlavnej obchodnej zóne Prešova obsluhuje spádovú oblasť zahŕňajúcu 330-tisíc obyvateľov. V rámci druhej etapy pribudne zastávka mestskej hromadnej dopravy priamo pri EPERII a lepší prístup z Rusínskej cesty. Pribudne aj vyše 200 parkovacích miest, veľká väčšina v podzemnej garáži. Celkovo tak budú mať zákazníci k dispozícii takmer 800 stojísk.

Nadčasová a moderná architektúra nákupného centra pochádza z dielne architektonického tímu DKLN. Projekt získal ocenenie za vysokú kvalitu realizácie od Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska na 23. ročníku celoštátnej verejnej súťaže STAVBA ROKA 2017.

Ako prvému nákupnému centru na Slovensku a len šiestemu na svete mu bol udelený prestížny ekologický certifikát BREEAM Excellent v najaktuálnejšej schéme BREEAM International New Construction 2016.

ZDROJ: JTRE

KategórieObchody a služby